Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universite Hakkinda Bir Soru

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
DeuLiebe

Mesaj gönderen DeuLiebe » Çrş Ağu 10, 2016 2:40 pm

Bildiginiz uzere tercih sonuclari aciklandi, siteden danismanlik almayida dusunuyorum fakat aklimda bir soru var sadece. Bildiginiz uzere universite kayitlari 19 unda bitiyor ancak sartli kabul, vize vs. bu surecten cok daha sonra gerceklesecek. Simdi sadece yerlesti belgesi yetiyor fakat vize alamadim vs. bir sorun olustugunu dusunursek universite kayitlarida gectigi icin bosta kalacagim ve 1 yilim bosa gidecek bu yuzden universiteye kayit olup, dondurduktan sonra Almanya\'da egitim islemlerini devam ettirebiliyor muyuz? Ayiracaginiz zamaniniz ve cevabiniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
dr13agon

Mesaj gönderen dr13agon » Çrş Ağu 10, 2016 3:09 pm

Selamlar,

Evet devam ettirebilirsin. Kayit olup dondurmak kendini garantiye almak gibi normal kosullarda.

mehmetarikantek

Mesaj gönderen mehmetarikantek » Çrş Ağu 10, 2016 4:25 pm

Iyi gunler sonuc belgesini oys internet ten cikti sini almamiz yeterli mi tercume ettirmeden once bir yere onaylatmaya gerek varmi

tthero

Mesaj gönderen tthero » Çrş Ağu 10, 2016 7:00 pm

[quote]mehmetarikantek tarafindan yazilan metin:

Iyi gunler sonuc belgesini oys internet ten cikti sini almamiz yeterli mi tercume ettirmeden once bir yere onaylatmaya gerek varmi[/quote]
Sonuc belgesini tercume ettirmen gerek
Hayir bir yere onaylatmana gerek yok
Zaten link var altinda ordan suphelenirse bakilir...