Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye\'de bilisim teknolojileri ogretmeni, Almanya\'da diplomasini denklestirmek icin ne yap

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
dry

Turkiye\'de bilisim teknolojileri ogretmeni, Almanya\'da diplomasini denklestirmek icin ne yap

Mesaj gönderen dry » Sal Ara 29, 2015 3:59 am

Merhabalar..
Turkiye\'de bilisim teknolojileri ogretmeniyim. Esimin isi dolayisiyla Almanya\'ya yerlestik.Hemen dil kursuna basladim, su an b1 kurunun basindayim. Almanya\'da diplomami kullanabilmek icin sansim nedir, denklik alabilmek icin unide mi okumaliyim yoksa baska bir yolu mu vardir? Yani illaki ogretmenlik olmasi gerekmiyor ama baska ne yapabilirim? Su an icin bildigim ne olursa olsun c1 seviyesine gelmek zorunda oldugum. Onun disinda daha yeni oldugumuz icin saglikli bilgiye ulasamadim, dolayisiyla hedef belirleyemiyorum. Bilgisi fikri olan sevgili arkadaslar, mesajlarinizi bekliyorum.
Herkesin yolu acik olsun..

Gulinci

Mesaj gönderen Gulinci » Prş Ağu 04, 2016 11:17 pm

Hocam iiyi aksamlar son durumunuz nedir ne yaptiniz calisiyormusunuz.bilgilendirirseniz memnun olurum