Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

RWTH Aachen sartli kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Teoman

RWTH Aachen sartli kabul

Mesaj gönderen Teoman » Pzr Tem 31, 2016 12:58 pm

Merhaba. Ben tomer den almanca kursu almaya basladim. Dediklerine gore 5 ay icinde A2 seviyesine gelebilirmisim. Universite icin ise rwth Aachen dusunuyorum. Sitede yazana gore A2 seviyesinde sartli kabul yapiyormus. A2 seviyesine burda gelip devamini Aachen bunyesinde devam ettirmeyi planliyorum. Bunun icin nereye ne sekilde basvurmam lazim? Kurs suresi sinav surelerine denk gelir mi? Sene kaybeder miyim dil kursu alirken? Sinava girmeye hazir olana kadar kayitlar tekrar kapanir gibi geliyor.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

RWTH Aachen sartli kabul

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Ağu 01, 2016 12:58 am

Direk universiteye international office uzerinden basvuru olacak. Kurs programi ogrencileri bir sonraki doneme hazirlamak ve yetistirmek icin yapiliyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Teoman

RWTH Aachen sartli kabul

Mesaj gönderen Teoman » Pzt Ağu 01, 2016 1:04 pm

Benim A2 sertifikami almamla kurs baslama suresi tutusur mu acaba? Sitesinde dil kursu ile ilgili bir sey bulamadim.

bilk

RWTH Aachen sartli kabul

Mesaj gönderen bilk » Pzt Ağu 01, 2016 1:52 pm

Kurs programlari genelde bir sonraki doneme yetisecek sekilde ayarlaniyor.

retro

RWTH Aachen sartli kabul

Mesaj gönderen retro » Pzt Ağu 01, 2016 8:49 pm

makine muhendisligi dusunuyorsan bu sene yatti. eylul yada ekimde a2 duzeyindekilere gore olan kurs basliyor. ocakta b1 nisanda b2 duzeyindekilerin kursu basliyor. haziranda dhs yapiyor. yani bu sene yatti gibi cunku makinede yaz donemi yok. sadece kis donemi var.