Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyanin herhangi bir yerinde testdaf kursu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
retro

Mesaj gönderen retro » Sal Eyl 13, 2016 4:05 pm

iyi gunler arkadaslar nisan ayinda b2 kurunu bitirip hazirandaki testdafa girmeyi dusunuyorum. bu arada ki zamanda da testdaf hazirlik kursuna gitmek istiyorum. bunun icin bana guzel bir testdaf hazirlik kursu onerebilirmisiniz. sehir olarak belirli bir yer dusunmuyorum ama ucuz bir sehir olsa daha iyi olur.

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Sal Eyl 13, 2016 5:26 pm

Testdaftvorbereitungkurs lari genelde fix olur. Cok kalip bir sinav oldugu icin.Haftalik ders saatlerine gore farkli olabilir tabi.

Faruk06

Mesaj gönderen Faruk06 » Sal Eyl 13, 2016 10:22 pm

Arkadasin dedigi gibi genelde standart olur kurslar hatta coguda ayni kitabi kullanir (Testdaftraining 20.15 adli kitabi)
Verilen notlarda zaten internette bile bulunabilir. forumda bir uyemizde misal notlarini paylasti yeterli bilgiler var aslinda sinav icin.
Ben bremeni oneririm sehir pahali degil. bir kursa gitmistim verilen notlar , hocalar ve testdaf kursu iyiydi bence. Fakat yer bulmak zor onceden kayitta fayda var web adresi asagida veriyorum gittigim kursa dair. Her ne kadar Almanca kurslari a1 a2 b1 v.s iyi olmasada Testdaf kursu sehirdeki diger yerlerden daha iyiydi diyebilirim. Ayni sehirdeki 3 dil kursundada en az 1 seviye yapmis biri olarak konusuyorum. Fiyatida sehirdeki diger kurslara kiyasla daha uygun.

http://www.aktiv-deutsch-bremen.de/deut ... st_daf.htm

Istersen adres bilgi v.b orada bulabilirsin.
Sinavda simdiden basarilar dilerim.
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..

retro

Mesaj gönderen retro » Sal Eyl 13, 2016 11:40 pm

[quote]Faruk06 tarafindan yazilan metin:

Arkadasin dedigi gibi genelde standart olur kurslar hatta coguda ayni kitabi kullanir (Testdaftraining 20.15 adli kitabi)
Verilen notlarda zaten internette bile bulunabilir. forumda bir uyemizde misal notlarini paylasti yeterli bilgiler var aslinda sinav icin.
Ben bremeni oneririm sehir pahali degil. bir kursa gitmistim verilen notlar , hocalar ve testdaf kursu iyiydi bence. Fakat yer bulmak zor onceden kayitta fayda var web adresi asagida veriyorum gittigim kursa dair. Her ne kadar Almanca kurslari a1 a2 b1 v.s iyi olmasada Testdaf kursu sehirdeki diger yerlerden daha iyiydi diyebilirim. Ayni sehirdeki 3 dil kursundada en az 1 seviye yapmis biri olarak konusuyorum. Fiyatida sehirdeki diger kurslara kiyasla daha uygun.

http://www.aktiv-deutsch-bremen.de/deut ... st_daf.htm

Istersen adres bilgi v.b orada bulabilirsin.
Sinavda simdiden basarilar dilerim.[/quote]
bir kac yerde daha bunu gormustum. sanirim bu kursa gidecegim.