Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Testdaf--- Mundlich ve Schriftlich Defter Notlarim-Onemli!

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
kartalkar

Mesaj gönderen kartalkar » Pzr Eyl 11, 2016 2:16 am

Arkadaslar merhaba,

Testdaf notlariyla ilgili yogun ilginize tesekkurler. Testdaf yazili ve sozlu kisim notlarina asagidaki linkten ulasabilirsiniz:

https://yadi.sk/d/yqYgsNTwv3ZnH

Bunun disinda eskiden hazirlamis oldugum Genel Ingilizce notlarima da asagidaki linkten ulasabilirsiniz:

https://yadi.sk/d/5juv9MSHv3az9

Basligin guncel kalmasi ve herkesin faydalanmasi icin baslik altinda yorumlarinizi da beklerim.
Baska sorunuz olursa da; engincns@gmail.com dan ulasabilirsiniz:

Herkese iyi bayramlar ve basarilar...

Faruk06

Mesaj gönderen Faruk06 » Pzr Eyl 11, 2016 2:50 am

Tesekkur ederiz Engin abi Allah razi olsun diyelim bizde :)

Testdaf\'a calisirken notlarini almisligim var. Dusunen arkadaslara da tavsiye ederim. En azindan Mundlich olsun Schriftlich olsun farkli bir bakis acici farkli bir cumle yapisi isteyen arkadaslarin goz atmasinin faydali olacagini dusunuyorum.
Aslinda direkt pdf olarak uploadlayip indirme linkini buraya atarsan cok daha kolay ulasilabilir :)
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..

kartalkar

Mesaj gönderen kartalkar » Pzr Eyl 11, 2016 3:05 am

Tesekkurler yorumun icin farugum :)))
Aynen su an cok vaktim yoktu. Acikcasi cok da anlamiyorum:) Bir de bilgisayar kullanmiyorum.
Artik notlari alan arkadaslardan biri duzenleyip, guzel bir dokuman haline getirebilir.

mustifiz

Mesaj gönderen mustifiz » Pzr Eyl 11, 2016 3:13 am

notlar icin tesekkurler Engin :) bu arada notlari winzip hale getirip paylasim yapariz burada.

aytugbas

Mesaj gönderen aytugbas » Pzr Eyl 11, 2016 2:57 pm

Tesekkurler Engin Bey :) Allah razi olsun gercekten faydali bir paylasim. Engin bey notlari gonderdi sagolsun. Gercekten guzel hazirlanmis ve sinava hazirlanan arkadaslar icin cok yararli olcagini dusunuyorum. PPPP

Kullanıcı avatarı
macerailke

Mesaj gönderen macerailke » Pzr Eyl 11, 2016 5:02 pm

Engin bey cok tesekkur ederim, harika bir paylasim. Sinava hazirlanan arkadaslar icin harika bir kaynak. Engin bey cok hizli bir sekilde donus yapiyor ve notlarini iletiyor arkadaslar, ozellikle sinava hazirlanan butun arkadaslara tavsiye ediyorum. Tekrar tesekkurler. :)

Xxxx

Mesaj gönderen Xxxx » Pzr Eyl 11, 2016 5:13 pm

Engin beyin hizina hayran olmamak mumkun degil. Kendisi icin hazirladigi notlarin tamamini paylasti. Bircok kisinin isine yarayabilir.

Dasein

Mesaj gönderen Dasein » Pzr Eyl 11, 2016 5:44 pm

Engin bey e buradan da tesekkurlerimi iletiyorum :)
''Arzularinin yanginlari icinde yurur insan''

William Blake

mert1611

Mesaj gönderen mert1611 » Pzr Eyl 11, 2016 6:46 pm

Engin bey bunca notu emek verip bizimle paylastiginiz icin cok tesekkur ederim :)

kudif

Mesaj gönderen kudif » Pzr Eyl 11, 2016 6:46 pm

Harbi Helal olsun cok faydali notlar ve bir mesaja bakiyor. bu konular da sikintisi olana yardimci olabilir. Tekrardan cok tesekkurler

alihan92

Mesaj gönderen alihan92 » Pzr Eyl 11, 2016 10:00 pm

Notlar icin tesekkur ederim, emeginize saglik :)

uchi91

Mesaj gönderen uchi91 » Pzt Eyl 12, 2016 10:43 am

Tesekkurler notlar icin. Biraz bilen biri icin guzel bir seye benziyor :)

fatih_

Mesaj gönderen fatih_ » Pzt Eyl 12, 2016 2:37 pm

Engin bey notlar icin sagolun. Uni de Allah yardimciniz olsun
Hayirli bayramlar.

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Mesaj gönderen Informatiker » Çrş Eyl 14, 2016 1:19 pm

Cok faydali bir konu arkadaslar icin. Benim de hazirlik doneminde en cok yakindigim konulardan biri kaynak bulmaydi. Sukur artik ihtiyacim kalmadi. Bugun aldim sertifikami. Konu sahibinin izni olursa ben de nacizane kendi notlarimi ve kaynaklarimi paylasmak isterim. Yardimci olabilecegimi dusunuyorum neredeyse butun dil sinavlarini denemis biri olarak. Testdaf yaptim, DSH yaptim (daha dun) , son olarakta Telc C1 Hochschule yaptim. Testdaftan maalesef kaldim bir kere 3-5-3-5 olaraktan. Bugun aldigim sertifikaya gore de Telc i gectim. Dsh sonucunu almadim henuz ama sorulari olan arkadaslar olursa butun sinavlar hakkinda bi fikrim var memnuniyetle yardimci olurum.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

retro

Mesaj gönderen retro » Çrş Eyl 14, 2016 9:56 pm

[quote]Informatiker tarafindan yazilan metin:

Cok faydali bir konu arkadaslar icin. Benim de hazirlik doneminde en cok yakindigim konulardan biri kaynak bulmaydi. Sukur artik ihtiyacim kalmadi. Bugun aldim sertifikami. Konu sahibinin izni olursa ben de nacizane kendi notlarimi ve kaynaklarimi paylasmak isterim. Yardimci olabilecegimi dusunuyorum neredeyse butun dil sinavlarini denemis biri olarak. Testdaf yaptim, DSH yaptim (daha dun) , son olarakta Telc C1 Hochschule yaptim. Testdaftan maalesef kaldim bir kere 3-5-3-5 olaraktan. Bugun aldigim sertifikaya gore de Telc i gectim. Dsh sonucunu almadim henuz ama sorulari olan arkadaslar olursa butun sinavlar hakkinda bi fikrim var memnuniyetle yardimci olurum.[/quote]
iyi gunler ozel mesaj olarak soracaktim ama herkes gorsun bilgi edinsin diye buradan soruyorum.
oncelikle tu9 universitelerinde
dsh 2
testdaf4
goethe c2
telc c1
bunlardan birini istiyor sizce bunlarin en kolayi hangisidir. bir diger nokta b2 kuruna kadar turkiyede goethede gorsek daha sonra 1 ay almanyada testdaf kursuna gitsek testdaf sinavinda cok zorlanirmiyiz. birde kendi notlarinizi ve kaynaklarinizi paylasabilirmisiniz(ozelden yada buradan)

yacagri

Mesaj gönderen yacagri » Cum Eyl 16, 2016 4:58 pm

kartalkar tebrikler ve cok tesekkurler eline emegine saglik...Cok ise yarayacak bu notlar gercekten :)

BerkeBeyaz

Mesaj gönderen BerkeBeyaz » Cum Eyl 16, 2016 7:42 pm

Engin abi cok faydali notlar. Paylastigin cok tesekkurler, Allah razi olsun senden.
Herkese basarilar dilerim

Hope-89

Mesaj gönderen Hope-89 » Cmt Eki 22, 2016 8:28 pm

[quote]Informatiker tarafindan yazilan metin:

Cok faydali bir konu arkadaslar icin. Benim de hazirlik doneminde en cok yakindigim konulardan biri kaynak bulmaydi. Sukur artik ihtiyacim kalmadi. Bugun aldim sertifikami. Konu sahibinin izni olursa ben de nacizane kendi notlarimi ve kaynaklarimi paylasmak isterim. Yardimci olabilecegimi dusunuyorum neredeyse butun dil sinavlarini denemis biri olarak. Testdaf yaptim, DSH yaptim (daha dun) , son olarakta Telc C1 Hochschule yaptim. Testdaftan maalesef kaldim bir kere 3-5-3-5 olaraktan. Bugun aldigim sertifikaya gore de Telc i gectim. Dsh sonucunu almadim henuz ama sorulari olan arkadaslar olursa butun sinavlar hakkinda bi fikrim var memnuniyetle yardimci olurum.[/quote]

Notlar icin tesekkurler Engin .

Informatiker Hocam size de bir kac sorum var musadenizle.

Hazirlanma surecinizi aciklayabilir misiniz ? Hangi kaynaklari cozdunuz hangi kurslara gittiniz bilgi verir misiniz. Tesekkurler simdiden.

kartalkar

Re: Testdaf--- Mundlich ve Schriftlich Defter Notlarim-Onemli!

Mesaj gönderen kartalkar » Çrş Ara 14, 2016 3:59 am

Konuyla ilgili yorumlarınızı yazmanız, başka insanların da bu notlara ulaşmasını sağlayacaktır. Çünkü güncel olarak üst tarafta görünecektir.
Bunu yazmamın sebebi, hala bu notları forumda soran kişiler var. 3. ya da 4. sayfalara düştüğü için ulaşmak da zor oluyor.
Bu şekilde olursa, yani kimseye ulaşamayacaksa, notları internetten kaldırmak en doğrusu olacak sanırım.

goktugmuammer

Re: Testdaf--- Mundlich ve Schriftlich Defter Notlarim-Onemli!

Mesaj gönderen goktugmuammer » Cum Nis 28, 2017 10:11 pm

Çok teşekkür ederim paylaşımınız için.