Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

uni assist not cevirmesi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
bwl

uni assist not cevirmesi

Mesaj gönderen bwl » Sal Ağu 02, 2016 5:51 pm

merhaba, uni assist benim hesaplamamdan farkli olarak not ortalamami alman sistemine cevirmisti. ben de buna itiraz etmistim ve onlar sa hata yaptiklarini kabul etmisler. sunu sormak istiyorum universitelere kendi hesapladiklari not dokumunu mu gondermisler yoksa dogru olan not cevirimini mi gondermisler ? bunu anlayamadim maalesef.

vielen Dank fur Ihre Nachricht.

Es ist uns wohl ein Tippfehler in der Mitteilung unterlaufen. Ihre umgerechnete Note ist tatsaechlich XX und so wurde sie auch von uns berrechnet und an die Hochschulen ubermittelt. Sie konnen dies auch kontrolieren in dem Prufbericht, den Sie am 7. Juli von uns bekommen haben. Ich habe den Prufbericht auch nochmal als Anhang mitgeschickt.

Wir bitten die Verwirrung, die der Tippfehler verursacht hat, zu entschuldigen.

Kullanıcı avatarı
welly275

uni assist not cevirmesi

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Ağu 03, 2016 8:31 am

[quote]Ihre umgerechnete Note ist tatsaechlich XX und so wurde sie auch von uns berrechnet und an die Hochschulen ubermittelt.[/quote]

XX yazan not gonderilmis. bu da buyuk ihtimal dogru olan not cumleye gore.

pardon

uni assist not cevirmesi

Mesaj gönderen pardon » Çrş Ağu 03, 2016 9:54 am

Okula dogru notu gonderdiklerini soyluyorlar. Bunu da 7 Temmuz\'da gonderdikleri rapordan kontrol edebilirmissin.

bwl

uni assist not cevirmesi

Mesaj gönderen bwl » Çrş Ağu 03, 2016 2:41 pm

7 temmuz\' da bana gelen mailde yanlis cevrilen not yaziyor. Ben de o maile istinaden tekrar hesaplama yapilmasi icin mail atmistim zaten.

umarim dogru olani paylasmislardir ancak 7 temmuz\' da bana gonderilen gibi paylasildigini soyluyorlarsa mailde, yanlis olan notun gittigini dusunuyorum. sizin de dusuncenizi ogrenebilir miyim?

pardon

uni assist not cevirmesi

Mesaj gönderen pardon » Çrş Ağu 03, 2016 6:04 pm

Maile ek olarak tekrar eklemisler o raporu, oradan bir daha kontrol et.