Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

siegen universitesinden kabul geldi sanirim

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Cum Ağu 07, 2009 12:35 pm

merhaba arkadaslar,
bana siegen universitesinden mittelstufe icin sartli kabul geldi.ve yaninda ek olarak kursa kayit formu vardi.ben de doldurup imzalayip faxladim.henuz odeme yapmadim,diger unilerden de cevap bekliyorum.daha iyi bi uniden kabul gelirse ona odeme yapicam,simdi ben siegendeki formu imzalayip faxladim bu sorun olur mu,eger baska bi uniye kayit yaptirirsam?beni hapse atarlar mi:)
ikincisi ben vize basvurusunu bu belgeyle mi yapicam,yoksa ben odeme yapinca tekrar bi belge mi gelicek, onunla mi yapicam?

xstern

Mesaj gönderen xstern » Cum Ağu 07, 2009 12:52 pm

odeme ne oluyor ki??

deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Cum Ağu 07, 2009 1:19 pm

kurs ucreti

xstern

Mesaj gönderen xstern » Cum Ağu 07, 2009 2:37 pm

[quote]deryasiegen tarafindan yazilan metin:
kurs ucreti[/quote]

bu arada tebrikler derya. peki seni dil kursuna almadan once sinav yapacaklar mi, yani dil seviye belirleme sinavi??

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ağu 07, 2009 2:43 pm

vize basvurusuna tabiki okul kabulu yaninda dil kursu kayit belgeni de goturmek zorundasin.. bu arada kayit icin sanirim senden belli bir depozito alacaklardir.. o parayi yatirdiktan sonra vazgecsen de sanirim belli bir kismini geri alabiliyorsun.. bunu sana yolladiklari kagit da yazmis olmalari gerekiyor.. bu arada baska bi uni den de kabul gelirse istersen oraya gidebilirsin..

deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Pzt Ağu 10, 2009 1:19 pm

cevaplar icin tesekkurler.
ben acikcasi duisburg ya da dortmundta gitmek istiyorum,fakat ne yazik ki henuz bi cevap yok.duisburga mail attim,onlar da komiteden haber beklediklerini soyledi.telefon ediyorum acan yok.
kurs ucretiyle ilgili de siegenden bi konto numarasi fln yazmamislar hic mektupta.sadece ucret yaziyor.bu arada mittelstufeden baslayacagimi yazmislar.ayrica ben temmuz 15te testdaf sinavina girdim ordan alacagim notuda seviyemi gosterme acisindan sunabilirim diye dusundum.