Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Au-Pair Nedir ve Nasil Basvuru Yapilir?

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Au-Pair Nedir ve Nasil Basvuru Yapilir?

Mesaj gönderen Physiker » Sal Haz 07, 2016 6:29 pm

Au-Pair nedir ve nasil basvuru yapilir? Gerekli sartlar neler ve program hakkinda ayrintili bilgileri asagidaki linkten bulabilirsiniz:

http://www.deutschstudent.de/news.php?readmore=52

Konuyla ilgili sorularinizi(Sadece Au-Pair ile ilgili) bu baslik altinda yoneltebilirsiniz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Itsabird

Re: Au-Pair Nedir ve Nasil Basvuru Yapilir?

Mesaj gönderen Itsabird » Prş Eyl 13, 2018 2:27 pm

Merhaba, Almanya'da Aupair için bir aile ile anlaştım. Aile Türk (baba Türk anne Alman) bu durum Aupair için vize almamı engeller mi? Aile ile hiç bir kan bağım yok. Benzer bir deneyim yaşayan var mı? :?

zeyneppp

Mesaj gönderen zeyneppp » Prş Eki 04, 2018 9:13 pm

Physiker yazdı: Sal Haz 07, 2016 6:29 pm Au-Pair nedir ve nasil basvuru yapilir? Gerekli sartlar neler ve program hakkinda ayrintili bilgileri asagidaki linkten bulabilirsiniz:

http://www.deutschstudent.de/news.php?readmore=52

Konuyla ilgili sorularinizi(Sadece Au-Pair ile ilgili) bu baslik altinda yoneltebilirsiniz.
Merhaba gurkan bey
Ben biliyorsunuz lisans icin gidecegim, acaba ayni anda au pair basvurusu yapabliliyor muyum?
Au pair yapilirken aileyle kalabiliniyor mu yoksa yurt ya da wg gibi bi yerde yasarken yardimci olmak icin ailenin evine mi gidiliyor? Bilgolendirirseniz cok sevinirim.

Burak99

Mesaj gönderen Burak99 » Cmt Ara 24, 2022 4:04 pm

Erkek adaylarda Almanya 'da au pairlik yapabilirler mi ? Erkek aday yerleştiren Türkiye de bir acenta biliyor musunuz acaba ? Şimdiden teşekkürler