Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Essen ve cevresi DSH Vorbereitung kurs onerisi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
sway

Mesaj gönderen sway » Pzr Mar 08, 2015 7:56 pm

IBZ nin Essen subesinde DSH Vorbereitung yapmayi dusunuyorum. bu kurs hakkinda bilgisi olan var mi? forumda bir goz attim. memnun arkadaslar gordum. guncellemek istedim :)

Veya baska bir kurs onerisi olan suradan buradan memnun kaldim diyen arkadaslar bilgilerinizi paylasirsaniz yararli olucak

nadir

Mesaj gönderen nadir » Sal Mar 10, 2015 6:15 pm

Merhaba,
Ben Essen de 2 farkli kursa gittim. Ilk kurs Sfe education centre diye bi yer b2 kursuna gitmistim ama resmen rezaletti hic begenmedim cunku b2 kursu yaptik kurs sozde dsh icin yapiliyo ama ne grammatik ogrettiler ne de dogru durust bi lesen yaptik, bosa zaman kaybimdan baska bisey degildi kurs. Diger kurs ise rheinland privat schule di, bu kursta oncelikle orda b2 yapmis olmama ragmen tekrar b2 yaptim, cunku diger kursta yeterince iyi ogrenmedigimi biliyordum b2 kursu rheinlandin guzeldi ben memnun kalmistim b2 den bayada bisey ogrenmistim bu yuzden c1 yani dsh vorbereitungta bu kursta yapmayi secip ayni yerde devam ettim, ama ne yazik ki dsh vorbereitung kursu icin ayni seyleri soyleyemiyecem cunku pek verimli ve disiplinli bi kurs olmadi bu kur, b2 de hemen hemen ayni hoca olmalarina ragmen resmen bos vermislik vardi sanki kursta ve ben kendi adima konusacak olursam pek begenmedim bu kuru yani bosuna para ve zaman kaybettim, benim essende ki tecrubelerim bunlar. ha unutmadan soyleyim c1 abschuluss testte de 75 gibi bi puan almistim ve 1 2 gun haric neredeyse derslere tam katilmistim,

gonnago

Mesaj gönderen gonnago » Çrş Mar 25, 2015 10:50 pm

Duisburg Lanes herhalde gidilebilecek en kotu kurs.30 kisiydik c1 kursunda. kucuk gruplar ile egitim verildigine dair yalandan reklam verilmesine ragmen. 30 kisiden 3 kisi gecti sinavi.