Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Rheinland dil kursu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
nadir

Rheinland dil kursu

Mesaj gönderen nadir » Pzr Eki 26, 2014 3:20 am

Merhaba arkadaslar,
Yaklasik 2 aydir essende SFE Education Centre Diye Bir Kursta B2 dil kursu yapiyordum.essene yeni geldim ve internetim pek olmadigi icinde malesef siteyi pek ziyaret edemedim. Arkadaslar bir Suru Problem ve imkansizlar icinde Cogu arkadasimiz gibi bende dsh sinavina hazirlaniyorum. Bu Hafta sinav olduk SFE de B2 den ama schriftlic ten gecmeme ragmen mundclichten kaldim ve adamlar dediki tekrarlaman Lazim B2 yi, tamam belki cok iyi konusamiyorum belki ama yinede isteselerdi gecirirlerdi. Kursu degistirmeye Karar verdim ve sitedeki Cogu arkadasimizin tavsiyesiyle rheinlandn yolunu tuttum.ilk once ordaki alman arkadasla birsekilde anlasarak bilgi almaya calistim sonrada basta birgun ordaki Turk bayanla konustum, gozlemim su ki sanki para almaya gitmisiz gibi bir ilgi Alaka gordum ki bu bir defalik bir tespitte degil, sfe ye gitmeden evvel yine oraya gitmistim yine ayni kapali bayan davranislari yuzunden vazgecip sfeyw gittim,ama simdi cok kararsiz ve ne yapacagimi bilmiyorum, gittigim kurs cok begendigimi soyleyemem ama bence rheinlanda ta o tarz bi yer, 500 eu koydugum parayami yanayim, zaman kaybedip 19 araliktaki dsh sinavina giremeyecegimemi yoksa kurs bulamadigimami, ne yapacagimi bilmiyorum bir fikri olan arkadisimimiz varsa gercekten ihtiyacim var

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Rheinland dil kursu

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eki 26, 2014 7:20 pm

Burodaki bayanin tarziyla ne isin varki? O bayani bir kayit yaparken goreceksin, onemli olan egitimi. Bir sonraki C1 yarin basliyor ve 19 aralikda bitiyor, toplam 200 ders saati yapiyorsun, dersler hergun ogleden sonra 13.10-17.35 arasi ve toplam ucreti 389 euro. Derslere 3 gun eurgenie feinstein diye bir ogretmen giriyor, oldukca iyi bir ogretmendir ve ben de onla ogrendim almancayi. Diger iki gunde de stas diye bir ogretmen giriyor o da oldukca basarili.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

nadir

Rheinland dil kursu

Mesaj gönderen nadir » Pzt Eki 27, 2014 12:08 am

abi ama dsh sinavina girebilmem icin b2 belgesi lazim oda yok bende. mundclichten kaldigim iciin belge vvermiyo kurs

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Rheinland dil kursu

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Eki 27, 2014 10:30 am

B2 istemeyen yerlere kayit yaptirmani tavsiye ederim. Ornegin Hannover veya Aachen gibi.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

nadir

Rheinland dil kursu

Mesaj gönderen nadir » Çrş Eki 29, 2014 2:39 am

gurkan abi peki dezemberda hannover yadq aachenda dsh sinavii varmi, bildiginiz kadariyla

nadir

Rheinland dil kursu

Mesaj gönderen nadir » Çrş Eki 29, 2014 2:42 am

pardon bir sorum daha olacak, en son rheinlanla konustugumda c1 kursu sabah demislerdi, ogleden sonrayami kurs alinmis??

sertac

Rheinland dil kursu

Mesaj gönderen sertac » Çrş Eki 29, 2014 9:11 am

Subeye gore degisiyor.Essen\'da C1 simdi sabah(8.30/12.45)Duisburg\'da ogleden sonra olmasi lazim.