Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

dsh sonuclari

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
bauen

dsh sonuclari

Mesaj gönderen bauen » Pzt Eki 13, 2014 1:20 am

arkadaslar merhaba 2 sorum var cevaplarsaniz sevinirim.

1) dsh sinavi kac hafta sonra sonuclari aciklanir? testdafta 6 haftaymis mesela.

2) mundliche prufung tarihi farkli ya yazili sinavdan , sizce ne kadar once girmem lazim sinava son tarihten? Mesela eylul ayinda en gec dsh getirmem gerekiyor kayit yapabilmek icin , ben kac ay onceki dsh\'a girmelym? agustosta gireyim desem konusma sinavi farkli tarihte arada 3 hafta falan var. Ee zaten eylul oldu bile. ne zaman okuncak bu sinavlar :(

GK

dsh sonuclari

Mesaj gönderen GK » Pzt Eki 13, 2014 10:04 am

1- Sinava girdigin unilere gore degisiyor benim suana kadar gordugum max. 10-12 gune acikliyorlar benim sinava girdigim uni 2 gune aciklamisti sonuclari.

2-Yazili sinavi gectigin zaman sana bi tarih veriyorlar buda yazili sinavin sonucundan max 2-3 gun sonra oluyor.

bauen

dsh sonuclari

Mesaj gönderen bauen » Pzt Eki 13, 2014 1:46 pm

Tesekkurler Gurhan cevap icin :) yani sozlu sinava giriyorsam zaten yazilidan gectim demektir . yazili sinav tarihinden, hersey dahil 2-3 hafta falan sonra sonuclara ulasiyorm yani dogru mu anlamisim.

GK

dsh sonuclari

Mesaj gönderen GK » Pzt Eki 13, 2014 5:39 pm

aynen max. sure 3 hafta falan genelde cok daha kisa suruyor