Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Aschaffenburg\'da dil egitimi almak icin kurslarin basvuru formuna ulasmak istiyorum..yardimci ol

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...

ulaspinar021

Aschaffenburg\'da dil egitimi almak icin kurslarin basvuru formuna ulasmak istiyorum..yardimci ol

Mesaj gönderen ulaspinar021 » Sal Haz 02, 2009 10:35 pm

web adresi gonderir misiniz_? yada bi sekilde yardimci olur musunuz_? rezervasyon yapmak icin basvuru formuna ulasamiyorum internette arama motorlarini kullandim ama bi sonuc elde edemedim..farkli sitelere yonlendiriyor yani istedigim bilgiye ulasamadim..siz Aschaffenburg \'da bildiginiz kurslarin site adreslerini yazarmisiniz_? Ayirca kurslarin fiyat listelerine de ulasamiyorum :( yardim lutfen..!!

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Haz 02, 2009 10:53 pm

Aschaffenburg da ben aradim ama uni hazirlik icin bir almanca kursu yok.. belki sen bulduysan linklerini yollayabilirsin.. veya cevre sehirlerdeki kurslari da deneyebilirsin..

ulaspinar021

Mesaj gönderen ulaspinar021 » Çrş Haz 03, 2009 6:22 pm

uni hazirlik degil aslinda mesele..yani DSH ve Testdaf sinavlarina hazirlanmak icin olmadigini biliyorum..benim amacim normal kurs yani..sosyal hayatta konusulan dili ogrenmek..o sekil bi kursta mutlaka vardir ama ben bi turlu ulasamiyorum. :(

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Çrş Haz 03, 2009 6:31 pm

VHS kurslari vardir ama onlarla vize alacagini zannetmiyorum...

ulaspinar021

Mesaj gönderen ulaspinar021 » Çrş Haz 03, 2009 9:06 pm

o dedigin VSH kurslari Acshaffenburg\'ta var mi_? ayrica ne oldugu konusunda da pek bi fikrim yok..rica etsme biraz bilgi verir misin_? ayrica neden vize almak guc oluyor o sekilde_??

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Haz 03, 2009 10:04 pm

VSH = Volkshochschule.. genelde burda yasayan gocmenler icin .. haftada 2 gun falan ders oluyor.. vize basvurusu yaparken ozel bir kursa kayit yaptiriyorsan dsh veya testdaf vorbereitung veya studiumvorbereitung kurslari olmasi gerekiyor.. vize basvurusu icin de zaten dil kursunun haftada en az 20 saat sanirim ders veriyor olmasi gerekiyor..

sana daha fazla yardimci olmak istiyoruz ama net bi cevap vermiyorsun.. dedigin sehirde uni hazirlik icin bir dil kursu ben bulamadim.. sen bulduysan linklerini verebilirmisin cunku baslikta basvuru formunu bulamadigini soylemisin..

ama yine de ben bildigimi yapacagim diyorsan basvuru formu :

http://www.vhs-aschaffenburg.de/metanav-hidden/kontakt

ve kontak bilgileri :
vhs Aschaffenburg
Luitpoldstr. 2
63739 Aschaffenburg

Tel. 06021/38688-0
Fax 06021/38688-20
info@vhs-aschaffenburg.de

yorumcu

Mesaj gönderen yorumcu » Prş Haz 04, 2009 2:59 pm

aslinda VHS kurslarinin 20 saatlik kurslarida var. ama vizede -DAAD in sitesindede yaziyor- sorun cikabilir. buyuk ihtimallede ikar yani-. o yuzden basvuruyu VHS ile yapma. riske atma kendini