Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanyada isletme

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
abdulhakim

almanyada isletme

Mesaj gönderen abdulhakim » Cmt Ağu 31, 2013 6:50 pm

merhabalar.universitede isletme okumak istiyorum.liseyi turkiyede okuyorum suanda.ama normalden farkli olarak yabanci vatandasligim var.bu da bana YOS avantaji sagliyor.benim sorum su:isletmeyi turkiyede istanbul uni.,bogazici uni, veya odtu\'de okuyabilme sansim var.ama ben almanyada okumayida istiyorum.sizler nereyi tavsiye edersiniz isletme icin.???

abdullah cansu

almanyada isletme

Mesaj gönderen abdullah cansu » Cmt Ağu 31, 2013 7:22 pm

yos sinavi ile odtu ve bogazicine giremezsin oncelikle onu soyleyim ama istanbul uniye girebilirsin almanyaya gelirsek isletme icin en iyileri soruyorsan koln munster mannheim ve LMU dur

abdulhakim

almanyada isletme

Mesaj gönderen abdulhakim » Cmt Ağu 31, 2013 7:33 pm

[quote]abdullah cansu tarafindan yazilan metin:

yos sinavi ile odtu ve bogazicine giremezsin oncelikle onu soyleyim ama istanbul uniye girebilirsin almanyaya gelirsek isletme icin en iyileri soruyorsan koln munster mannheim ve LMU dur[/quote]

yalniz bu sene ve onceki senelerde bogazici univeristesi yos ile ogrenci alimi yapti.bu konuda bir yanlisiniz olabilir mi acaba?
peki almanyada bu bolumu okumami tavsiye edermisiniz?

abdullah cansu

almanyada isletme

Mesaj gönderen abdullah cansu » Cmt Ağu 31, 2013 8:41 pm

hayir yapmadi yuzde 100 eminim .onlar uluslararasi sinavlarla aliyorlar yabanci ogrencileri meseka SAT sinavi yada alman diplomasi ABITUR notunla falan.
neden olmasin sonucta daha prestijli bir uniler 1 tane daha dil kazanacaksin falan