Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Cozum bekleyen acil bir konu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
shnali

Mesaj gönderen shnali » Prş Haz 27, 2013 5:08 am

Herkese merhaba.
Nerden baslayacagimi bilemiyorum arkadaslar.
Gecen Ekim ayinda HAW HAmburg Uni Information Engineering bolumune kayit yaptirdim.
Burdaki bit yilim tam bir fiyaskoyla sonuclandi ve sinavlara girmememle beraber koca 1 yil boyunca sadece 1 (yaziyla "bir" ) dersten gecmis bulunuyorum. Sebeplerini sorgulamak sacma geliyor, ama merak edenler icin psikolojik sebepler ve ruh hali diyebilirim.
Simdi mesele su ki oturumum Kasim 2013 tarihinde sonlaniyor ve benim merak ettigim oturumumun okul kaydiyla uzatilip uzatilamayacagi. Cunku oturumumun uzatilmamasi demek turkiyeye vasifsiz (degil diploma sahibi;universite ogrencisi bile olmayan olmayan ) biri olarak donecegim. Bilgisi olan arkadaslar ve benim durumumu daha once yasamis arkadaslarin yorumlarini bekliyorum. Herkese iyi gunler.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Nis 08, 2014 1:04 pm

Hamburg bu yonden cok tehlikeli bir sehir.
Daha fazla bilgiye sahip arkadaslar vardir , ancak halen universiteye kayitliysan yani ogrenciysen bir problem olmaz diye dusunuyorum.Kasim ayinda kis semesterina kayit olmusda olursun zaten.