Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

basvuru

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
ugurkaraman88

basvuru

Mesaj gönderen ugurkaraman88 » Sal Nis 07, 2009 4:17 pm

Mrb arkadaslar uzun zamandir soru sormuyodum ozlemisim bi kac soru soriym dedim :)

ben almanca kursuna basladim ist\'da ve okullara basvuru gondericem... hatta basvuru formlarini da istemistim FH Wiesbaden ve Darmstadt teknik universitesinin saolsun arklar gonderdi.Benim anlamadigim ben bu formlarla once okuldaki gidecegim bolum icin mi basvuru yapiorum yoksa direk dil kursu icin mi_??

ugurkaraman88

basvuru

Mesaj gönderen ugurkaraman88 » Sal Nis 07, 2009 7:53 pm

[quote]ugurkaraman88 yazdi:
Mrb arkadaslar uzun zamandir soru sormuyodum ozlemisim bi kac soru soriym dedim :)

ben almanca kursuna basladim ist\'da ve okullara basvuru gondericem... hatta basvuru formlarini da istemistim FH Wiesbaden ve Darmstadt teknik universitesinin saolsun arklar gonderdi.Benim anlamadigim ben bu formlarla once okuldaki gidecegim bolum icin mi basvuru yapiorum yoksa direk dil kursu icin mi_??[/quote]

bir de sitedeki mannheim\'in basvuru formu linki acilmio basvuru formunu gonderebilirmisiniz

Serhan

basvuru

Mesaj gönderen Serhan » Sal Nis 07, 2009 7:58 pm

[quote]bir de sitedeki mannheim\'in basvuru formu linki acilmio basvuru formunu gonderebilirmisiniz[/quote]

Basvuru tarihlerine yakin bir zamanda link acilir...
Ondan acilmiyor olabilir...

ugurkaraman88

basvuru

Mesaj gönderen ugurkaraman88 » Çrş Nis 08, 2009 10:33 am

[quote]ugurkaraman88 yazdi:

ben almanca kursuna basladim ist\'da ve okullara basvuru gondericem... hatta basvuru formlarini da istemistim FH Wiesbaden ve Darmstadt teknik universitesinin saolsun arklar gonderdi.Benim anlamadigim ben bu formlarla once okuldaki gidecegim bolum icin mi basvuru yapiorum yoksa direk dil kursu icin mi_??[/quote]

......

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

basvuru

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Nis 08, 2009 2:08 pm

nayir , ilk once uni ye basvuru bolum icn kabul aldiktan sonra dil kursu..