Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Heidelberg\'de dil ursu ve kalacak y

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Huseyin Mitanni

Mesaj gönderen Huseyin Mitanni » Pzr Eki 28, 2012 8:11 pm

Herkese selamlar..Heidelberg\'de dil kursu ve kalacak yer konusunda nereden ve nasil yardim alabilirim?...Saygilar....

ideen12

Mesaj gönderen ideen12 » Pzr Eki 28, 2012 8:45 pm

dil kursu 3 -4 tane var o bolgede fakat link yazmak yasak googleden arat vhs heidelberg , alpha aktiv , heidelberger padagogium orda hersey mevcut kalacak yer konusunda almanyada isen bilgi vereyim.

heidelberger padagogium kalacak yerleride var 250euro ve 300 euro civari hersey dahil kiralar 4-5 kisilik daireler elektrik su az kullanirsan kiran ona gore sonrada odeme alirsin

Huseyin Mitanni

Mesaj gönderen Huseyin Mitanni » Pzr Eki 28, 2012 11:08 pm

heidelberg\'deki kurslar ne zaman basliyor..ozellikle onerilen bir kurs var mi?

osoguz

Mesaj gönderen osoguz » Prş Mar 13, 2014 10:50 pm

Arkadaslar merhaba,

heidelberger padagogium kurs tarihi ve kalacak yer konusunda benim icin uygun. Peki ama egitimi hakkinda bilgi verebilecek varsa cok makbule gecer. Forumdan burada egitim goren, duyan var mi?

Tesekkur ederim.

Femaxst

Re: Heidelberg\'de dil ursu ve kalacak y

Mesaj gönderen Femaxst » Cmt Eyl 14, 2019 2:49 pm

Üzerinden 5 yıl geçmiş ama yeni başlık açmaktansa buraya yazayım. Heidelberger Pädagogium'a giden, gören, kayıt yaptırmış olan birileri var mıdır? Eğitimi nasıl çünkü diğer kurslara göre gerçekten ucuz. Paralarının büyük kısmını konaklamadan kazanıyor da olabilirler tabi ki benim konaklama ihtiyacım olmadığından çok ucuz geldi.

Şimdiden teşekkürler :D