Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada dil kursu ve öğrenci kartı

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
dabadee

Almanyada dil kursu ve öğrenci kartı

Mesaj gönderen dabadee » Prş Haz 06, 2019 12:59 pm

17 yaşındayım. Alman vatandaşıyım. Yazın 2 ay almanyaya gideceğim. Dil kursuna gitmek istiyorum. Almancam 0 ile A1 arası. Kayıt işi felan nasıl olacak? Annem orada yaşadı büyüdü fakat oda bilmiyor nereden kurs bulacağımızı. Tercihim özel kurs. Ben türkiyede lise öğrencisi olduğumu gösterirsem otobüslerde felan öğrenci kartı verirler mi?

Hypsia

Re: Almanyada dil kursu ve öğrenci kartı

Mesaj gönderen Hypsia » Pzr Haz 23, 2019 2:32 pm

dabadee yazdı: Prş Haz 06, 2019 12:59 pm 17 yaşındayım. Alman vatandaşıyım. Yazın 2 ay almanyaya gideceğim. Dil kursuna gitmek istiyorum. Almancam 0 ile A1 arası. Kayıt işi felan nasıl olacak? Annem orada yaşadı büyüdü fakat oda bilmiyor nereden kurs bulacağımızı. Tercihim özel kurs. Ben türkiyede lise öğrencisi olduğumu gösterirsem otobüslerde felan öğrenci kartı verirler mi?
Dil kursu icin Goethe, Daf, dsh bunlara basvurun bence. Hem her yerde gecerliligi var.