Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Köln Dil Kursu Önerileri

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
kgultekinn

Köln Dil Kursu Önerileri

Mesaj gönderen kgultekinn » Prş Şub 21, 2019 1:49 pm

Merhaba. Köln'de konaklamam bedava olacağı için orada bir dil kursuna kayıt olmayı düşünüyorum:) Tandem çok önerildi; fakat fiyatları yüksek. Activlernen diye bir yer var. Orası uygun; ama kalitesi nasıl bilmiyorum. Köln'de dil kursuna gidenler önerilerini yazarlarsa sevinirim.

Bu arada kurs, vizeyi alamazsam para iadesi yapar mı yapmaz mı vs. gibi bilgileri de paylaşırsanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Mcgill

Re: Köln Dil Kursu Önerileri

Mesaj gönderen Mcgill » Cum Şub 22, 2019 10:35 pm

kristalize

Re: Köln Dil Kursu Önerileri

Mesaj gönderen kristalize » Sal Eki 01, 2019 7:39 pm

kgultekinn yazdı: Prş Şub 21, 2019 1:49 pm Merhaba. Köln'de konaklamam bedava olacağı için orada bir dil kursuna kayıt olmayı düşünüyorum:) Tandem çok önerildi; fakat fiyatları yüksek. Activlernen diye bir yer var. Orası uygun; ama kalitesi nasıl bilmiyorum. Köln'de dil kursuna gidenler önerilerini yazarlarsa sevinirim.

Bu arada kurs, vizeyi alamazsam para iadesi yapar mı yapmaz mı vs. gibi bilgileri de paylaşırsanız sevinirim.
Merhaba, kölnde bir kurs bulabildiniz mi acaba?