Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dsh ve Testdaf

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
kenkogs

Dsh ve Testdaf

Mesaj gönderen kenkogs » Cmt Eki 13, 2018 4:19 pm

merhaba. Daha önce forumda birçok tartışması oldu hepsinide okudum. kişisel olarak kendimi testdafa daha yakın hissedyordum, essen ve dortmund taraflarında testdaf crashkurs arastırıyorum ama fiyatlar dsh kurslarına nazaran gereksiz bi şekilde pahalı sebebine bir tahmin bile yapamıyorum. k++ da 75 ue. 339 euro ike dortmund taki c1+dsh kursu 200 eu 419 euro. bu sadece 2 kursun karşılaştırılması değil testdaf kursları genel olarak daha pahalı. 1. nin saatlik ücreti 4.52 2.nin 2.01 yarıdan fazla fark var.Bu durumda dsh yapmak istememe ragmen maddi olanaklar bana bu kursu işaret ediyor.

bochum-dortmund-essen taraflarında sizin önerebileceğiniz testdaf kursu varmı? bakmadığım site kalmadı belki gözden kaçırdığım vardır diye soruyorum.

ayrıca dortmund taki perfekt deutsch kursunda dshplatz+ c1+dsh vorbereitung= 599 euro bana makul gözüktü büyük ihtimal bu kursa gidicem daha önce gidenler bu konuda bilgi verirse çok sevinirim.

Teşekkürler.

kenkogs

Re: Dsh ve Testdaf

Mesaj gönderen kenkogs » Pzr Eki 14, 2018 12:06 pm

up