Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu için motivasyon yazısı

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
kereman

Dil kursu için motivasyon yazısı

Mesaj gönderen kereman » Pzr Ağu 12, 2018 6:19 pm

Merhaba arkadaşlar ,

Forumda aradım taradım dil kursu için motivasyon yazı örneği bulamadım.İnternette ingilizce bakıyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı örnekleri görürsem kafamda birşeyler canlandırabilirim

cookie95

Re: Dil kursu için motivasyon yazısı

Mesaj gönderen cookie95 » Pzr Ağu 12, 2018 6:47 pm

Aynen arkadaşlar bende motivasyon yazısı arıyorum lütfen varsa gönderir misiniz

Mfatih1453

Re: Dil kursu için motivasyon yazısı

Mesaj gönderen Mfatih1453 » Çrş Eki 17, 2018 10:06 pm

Ben mehmet fatih ... ; ,01.01.1994 dogumluyum baba adi Ali anne adi Ayse 2 yil harran universite onlisans egitim aldim ve 3 yil near east univetsite insaat muhendisti lisans egitimi aldiktan sonra 08.06.2018 de mezun oldum ,kariyerim devami icin almanyada yuksek lisans egitimi almak istiyorum,universitelerle yaptigim gorusmeler sonucunda; en az B1 duzeyinde dil bilgisi sertifakisana sahip olabilmem gerektigini ogrendim bunun icin almanyada dil vizesi basvurunu yapmaya karar verdim ve gerekli olan butun kriterleri yerine getirdigimi dusunuyorum.
Dil egitimi mi Almanyada almak istememin en buyuk sebebi alman kulturunu sanatini ve almancayi yasayarak en kisa zamanda en verimli sonucu elde etmeyi istemek ve ayni amacla farkli ulkelerden gelen ve farkli kulturlere sahip olan ogrencilerle tek amac uzerinde zenginliklerini birlestirerek maksimum egitim duzeyine guclu bir sekilde hazirlanmak. hedefim olan yuksek lisans icin kolay bir sekilde adepte olup ve yeterince hazir olacagimi dusunuyorum.
Alacagim dil egitimi suresince alman insaat sektorunu ve sanat yapilarinida yerinde ve zamaninda inceleme firsatim olacak ve mesleki kariyerimi hizli bir sekilde ilerletecegime inaniyorum.
Almanyadaki,halam,kuzenlerim,dayim ve en onemlisi butun ihtiyaclarimi karsilayabilecigini gosterdigi destekle de yanimda olan aile dostumuz ABC (istek gonderen kisi o oldugu icin ekledim)in yardimiyla almamcaya hizli bir sekilde hakim olacagimi dusunuyorum.