Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Heidelberger-paegodidum dil kursu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
kereman

Heidelberger-paegodidum dil kursu

Mesaj gönderen kereman » Prş Nis 12, 2018 8:29 pm

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim size sorularım var
Bu kurs yerini buldum heidelberg de fiyatı çok makul
İnşaat mühendisiyim ve uluslararası kaynak müh. bitireceğim yakın zamanda(alman firması dersler türkçe)
Burada vize için a1 veya a2 seviyesine gelip(sertifika alıp) vizeye başvurmayı planlıyorum orada c1 veya c2 seviyesine gelene kadar kalacağım.
yurtdışında iş yaptım staj yaptım ve projelere katıldım.sizce bankada ne kadar göstermem gerekir ve vize çıkma ihtimali nedir ?(başvuruyu kendim yapacağım)
tavsiyelerinize ihtiyacım var

kiss25

Re: Heidelberger-paegodidum dil kursu

Mesaj gönderen kiss25 » Prş Nis 12, 2018 11:38 pm

garantörün yoksa bankada yillik 8640 euro paran olmasi gerekiyor blokeli bir sekilde , bence vize olayi olur a2 sertifikasi alirsan daha da arti olur cünkü anladigim kadariyla bos gecirmemissin backgroundun dolu o yüzden bana olur gibi geliyor ama tabi sadece bu benim fikrim cok sürpriz seyler de olabiliyor vize asamasinda , heidelberg güzel bir yer bu arada güzel bir yer secmissiniz :)
Arkadaslar ben erkegim =)

kereman

Mesaj gönderen kereman » Cum Nis 13, 2018 1:42 pm

teşekkürler cevabınız için :)

Femaxst

Mesaj gönderen Femaxst » Cmt Eyl 14, 2019 2:34 pm

Merhabalar kurs hakkında görüşleriniz nelerdir acaba? Memnun kaldınız mı, öğretmenler nasıldı?
Bana kursa kayıt sırasında çok yardımcı davrandılar çünkü.