Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Münih'te Akşam kursu mu yoksa Haftasonu kursu mu ?

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
enproceso

Münih'te Akşam kursu mu yoksa Haftasonu kursu mu ?

Mesaj gönderen enproceso » Cum Nis 10, 2020 8:19 pm

Merhabalar , yazın Münih'te bir tanıdığımın yanında 3-4 ay çalışacağım. Bu süre zarfında kursa gitmek istiyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla hafta sonu kursları da var ancak verimliliği az olur diye düşünüyorum. Açıkcası Almanya'ya gitmişken Goethe gibi bir yerde eğitim ve sertifika almak istiyorum ama derslerde akşam 6 dan 9'a kadarmış. Sabah 6'da iş başı yapacağımı bilerekte akşam kursuna çok yorgun gidip verimsiz geçme ihtimali de var. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ? Alternatif fikirlere açığım teşekkürler.

ChristianTroy

Re: Münih'te Akşam kursu mu yoksa Haftasonu kursu mu ?

Mesaj gönderen ChristianTroy » Cmt Nis 11, 2020 1:39 pm

enproceso yazdı: Cum Nis 10, 2020 8:19 pm Merhabalar , yazın Münih'te bir tanıdığımın yanında 3-4 ay çalışacağım. Bu süre zarfında kursa gitmek istiyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla hafta sonu kursları da var ancak verimliliği az olur diye düşünüyorum. Açıkcası Almanya'ya gitmişken Goethe gibi bir yerde eğitim ve sertifika almak istiyorum ama derslerde akşam 6 dan 9'a kadarmış. Sabah 6'da iş başı yapacağımı bilerekte akşam kursuna çok yorgun gidip verimsiz geçme ihtimali de var. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ? Alternatif fikirlere açığım teşekkürler.
Hocam bende şuan almanca öğreniyorum busuu ve youtube da hocalar var onlardan faydalanmaya calısabilirsin. Goethe Türkiyede sınavlar yapıyor onlara bakabilirsin. İstiyorsan birlikte çalışabiliriz hocam ! Benimde Münih'e özel bir durumdan dolayı gitmem gerekiyor .

nautilus

Re: Münih'te Akşam kursu mu yoksa Haftasonu kursu mu ?

Mesaj gönderen nautilus » Pzt Nis 13, 2020 10:54 am

enproceso yazdı: Cum Nis 10, 2020 8:19 pm Merhabalar , yazın Münih'te bir tanıdığımın yanında 3-4 ay çalışacağım. Bu süre zarfında kursa gitmek istiyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla hafta sonu kursları da var ancak verimliliği az olur diye düşünüyorum. Açıkcası Almanya'ya gitmişken Goethe gibi bir yerde eğitim ve sertifika almak istiyorum ama derslerde akşam 6 dan 9'a kadarmış. Sabah 6'da iş başı yapacağımı bilerekte akşam kursuna çok yorgun gidip verimsiz geçme ihtimali de var. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ? Alternatif fikirlere açığım teşekkürler.
Geçen yaz DeutschAkademie Münih'te semi-intensive(haftada 2 gün) A2.1 akşam kursuna(6 dan 9a) katıldım. İş sonrası evet yorucu oluyor ancak verim almak istediğiniz de alıyorsunuz. Öğrenim dili de tamamen almanca, anlamadığınız yer olursa ingilizce açıklama beklemeyin. :D