Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kelime ve Fiil Öğrenmek Hakkında

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Lopster

Kelime ve Fiil Öğrenmek Hakkında

Mesaj gönderen Lopster » Cum Eki 27, 2017 6:01 pm

Herkese Merhabalar DeutschStudent Ailesi :)

Almanca Kelime ve Fiil ezberlemek hakkında uyguladığınız iyi stratejiler var mı ? Bu topic altında tavsiye ve yararlandığınız püf noktaları aktarırsanız çok sevinirim ;) ;)

Lopster

Re: Kelime ve Fiil Öğrenmek Hakkında

Mesaj gönderen Lopster » Çrş Kas 01, 2017 5:02 pm

Yukarı

Uraz

Mesaj gönderen Uraz » Çrş Kas 01, 2017 5:36 pm

Önerilere açığız :roll:
Şahsen ben minik minik kağıtları kesip bi tarafına türkçesini diğer tarafına almancasını yazıyorum. Kağıtları bi kutuya atıp ara sıra bakıyorum.

convivencia

Mesaj gönderen convivencia » Cum Kas 03, 2017 3:53 am

Uraz yazdı: Çrş Kas 01, 2017 5:36 pm Önerilere açığız :roll:
Şahsen ben minik minik kağıtları kesip bi tarafına türkçesini diğer tarafına almancasını yazıyorum. Kağıtları bi kutuya atıp ara sıra bakıyorum.
Memrise kullanın. Düzenli olarak çalışırsanız faydalı olur fakat haftada bir çalılırsanız boşa çalışmış olursunuz. Memrise'da kelimeleri bağlamından kopuk olarak öğreneceksiniz bu durum o kelineyi cümle içinde kullanmanızın çok zor olacağını gösterir. Bunu değiştirmek için de memrise'ın yanı sıra seviyenize göre bol bol okumalar yapın. En önemli şey süreklilik. Dil başka türlü öğrenilmiyor.
Kolay gelsin

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Pzt Kas 06, 2017 4:13 am

Rosetta stone online programını öneririm. Kelime ezberletme ve cümle içinde kullanmak üzerine iyi bir kaynak.
onun haricinde forumda daha önce almanca online kaynak paylaşımı çok yaptık o konuları okumanı tavsiye ederim.

Bi de fono kitaplarını araştır internetten. Sadece kelime üzerine kitapları var. sanırsam amazonda e-book olarak mevcuttu kitap.

Kolay gelsin.
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM