Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya Goethe kursları hk. + Kurs tavsiyesi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
DetectiveFusco

Almanya Goethe kursları hk. + Kurs tavsiyesi

Mesaj gönderen DetectiveFusco » Cmt Eyl 23, 2017 12:05 am

Merhaba arkadaşlar,

A1-C1 veya A1-C2 arası kurs veren almanyadaki kurslar ile ilgili tavsiye verebilir misiniz? Hesaplı ve mantıklı olacak şekilde olursa daha iyi olur. Ben Goethe'nin sayfasına baktım Intensive 4 ve Intensive 8 kursları var. A1-C2 arası gözüküyor fiyat olarak Intensive 4: 1.150 Euro, Intensive 8 ise 2.230 euro olarak gözüküyor. Bu fiyatlar A1-C2 toplam fiyat mı yoksa sadece bir kurun örneğin sadece A1 kurunun fiyatları mı? Almanyada başka hangi kursları tavsiye edersiniz Goethe dışında? Ek olarak şartlı kabul veren üniversitelerin kendi bünyesindeki kurslar ücretli mi?

Berkgamen'da konaklama yerim olabilir. Eğer bu civarda iyi bir kurs varsa daha iyi olur. diğer şehir tavsiyelerine de açığım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Goethe kursuna burdan baktım https://www.goethe.de/ins/de/en/kur/ort ... 4%22%5D%7D

Yolcu97

Re: Almanya Goethe kursları hk. + Kurs tavsiyesi

Mesaj gönderen Yolcu97 » Cmt Eyl 23, 2017 10:54 am

O fiyatlar sadece 1 ayligi..Benim goetheyle ilgili bir yazim var okuyabilirsin

DetectiveFusco

Re: Almanya Goethe kursları hk. + Kurs tavsiyesi

Mesaj gönderen DetectiveFusco » Cmt Eyl 23, 2017 1:12 pm

Yolcu97 yazdı: Cmt Eyl 23, 2017 10:54 am O fiyatlar sadece 1 ayligi..Benim goetheyle ilgili bir yazim var okuyabilirsin
o zaman goethe çok pahalı. hesaplı olan yoğun almanca kursu tavsiyeniz varsa alaibilirim.