Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

okurken calismak (ama benimle ilgili=)

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
utopist

Mesaj gönderen utopist » Çrş Eki 28, 2009 8:22 pm

simdi arkadaslar ben Almanyada okurken part time ingilizce ogretmenligi yapmak istiyorum.hafta sonlari yani.benim Tesol sertifikasi alma planim var halen is ustundeyim gerci daha var almama.(bu sertifika dunyanin her yerinde anadili ingilizce olmayan insanlara yasal olarak dil ogretme yetkisi veriyor) herneyse sorum su:simdi ben orayi hic bilmiyorum.nasildir ingilizce kurslari Tr deki gibi yaygin mi,hocalar yari zamanli calisiyo mudur...en azindan genel bi bilgi verebilecek olan varsa acayip makbule gecer cunku ona gore bana gelir getirecek uluslararasi bi sertifikaya yogunlasicam ki bunun da kendime en guvendigim dil alaninda olmasini cani gonulden arzu ederim=)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Eki 28, 2009 8:46 pm

var burda da ing. kurslari ama tr deki gibi her sokak basinda bi ing. kursu bulmak mumkun degil. cunku burda uds yds gibi sacmaliklar yok :)

bu okullarda is bulamasan bile ozel ders verirsin yine.. ama benim tahminim rahat is imkani bulursun kurslarda degil fakat nachhilfe dedigimiz, ogrencilere ozel ders veren kurumlarda calisabilirsin..

utopist

Mesaj gönderen utopist » Çrş Eki 28, 2009 9:29 pm

HMMMmmmmmmmmmmmm:)