Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almancayi turkiyede ogrenmek

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Reina

Mesaj gönderen Reina » Sal Tem 28, 2015 3:30 pm

Oncelikle konuyu yanlis yere actiysam ozur dilerim.Turkiyede bir muhendislik programina girdim ve almanyada okumak istiyorum.Aklimdaki soru ise almancayi turkiyede kursa giderek ogrensem, sonrasinda sinavi verdikten sonra almanya universitelerine basvursam olur mu ? almanyada okumak icin gerekli herseyi arastirdim ancak sirasiyla ne yapilmasi gerektigini bilmiyorum. Hangi konulara bakmaliyim ? ve sene kaybim olur mu..

Tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Tem 28, 2015 5:38 pm

Merhaba, oncelikle siteye hos geldin. Tabiki Turkiye de almanca ogrenip testdaf sinavini gecip daha sonra burda direk egitim icin basvuru yapabilirsiniz ama Turkiye de testdaf seviyesine gelmeniz cok zor, belirli bir seviyeye kadar(ornegin B1) Turkiye de kurs yapip kalan kurslari burda yaparsaniz daha iyi olur.

Prosedurler ile ilgili bilgiler asagidaki linkte var:

http://deutschstudent.de/news.php?readmore=89
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

gulemel

Mesaj gönderen gulemel » Çrş Tem 29, 2015 11:40 am

"SITEDE IZINSIZ REKLAM YAPMAK YASAKTIR. IZINSIZ REKLAM YAPAN UYELIKLER IPTAL EDILIR".

@Physiker