Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

hizlica konsolosluk randevusu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
bauen

Mesaj gönderen bauen » Sal Kas 18, 2014 9:20 am

arkadaslar merhaba, dil kursu vizesi icin vizeye basvuracagim. mumkun olan en kisa surede almak istiyorum herkes gibi. Idata araciligiyla mi yoksa direkt konsoloslukla mi gorussem daha cabuk halledebilirim islerimi sizce? tesekkurler simdiden.

emerti

Mesaj gönderen emerti » Sal Kas 18, 2014 12:54 pm

Merhaba,

Oncelikle gecerli linki verelim, gelecege referans olsun: http://www.ankara.diplo.de/contentblob/ ... chkurs.pdf

Bu tarz acele durumlarda genelde soyle yapilir. Basvurunu yaptiktan sonra konsolosluk kapisina dilekce verirsin. Durumunun acil oldugunu yazarsin ve en kisa zamanda randevu tarihi belirlenmesini kibarca istersin.

Bunun otesinde bir hizlandirma islemi olabilecegini dusunemiyorum. Eger varsa ben de bilmek isterim. Sayet kendilerine mail ya da telefon ile ulasmak cok zor.

bauen

Mesaj gönderen bauen » Sal Kas 18, 2014 1:44 pm

oncelikle cevap icin tesekkurler emerti :)

idata ile randevu alip ,daha sonra dilekce versem olur di mi o zaman?

emerti

Mesaj gönderen emerti » Sal Kas 18, 2014 1:46 pm

[quote]bauen tarafindan yazilan metin:

oncelikle cevap icin tesekkurler emerti :)

Isine yararsa ne mutlu.

idata ile randevu alip ,daha sonra dilekce versem olur di mi o zaman?[/quote]

Aynen oyle, iData\'ya sor, evraklarin ne zaman konsolosluga veriliyormus. O gun gider kapiya dilekceni verirsin, hatta oradaki gorevliye verirken de anlat ve sor kibarca durumunu.

Umarim ise yarar.