Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Online film/dizi izlemek

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
mapworld

Re: Online film/dizi izlemek

Mesaj gönderen mapworld » Çrş Ağu 10, 2022 9:53 pm

Staatsmann yazdı: Cum Kas 02, 2018 2:40 pm Arkadaslar konu hakkinda fazlasiyla bilgi sahibiyim desem yalan olmaz...

Söyle ki, Yunan bir arkadasim bizim evdeyken masaüstünde yüklü POPCORN adli uygulamadan bir film izlemis. Bize Waldorf Avukatlik Büro'sundan mektup geldi "Filesharing" suclamasiyla ilgili... Ve 1000 Euro ceza ödememizi istiyorlardi aksi halde mahkemeye vereceklerini vs dile getirdiler.
Internet kimin üzerine ise bu isten o sorumluydu... Su an bu degisti, sadece filmi izleyen suclanabilecek.
Tüketici (Verbraucherzentrale) derneklerinin ucuz avukatlik hizmetinden yararlanarak bu sorunu 3 yil kadar erteledik ancak sürekli posta geliyordu. En sonunda filmi izleyen arkadas internet sözlesmesi olan diger arkadasa daha fazla mahcup olmamak ve sürekli mektuplarla canini sikmamak icin Waldof ile anlasip yaklasik 700 Avroyu ödeyip sorundan kurtuldu...

Simdi Streaming yapacak arkadaslara önerim su.
Sadece tarayici üzerinden izleyin, kesinlikle bilgisayar, tablet veya telefonunuza bir program indirip öyle izlemeyin.
Sadece tarayici üzerinden izlerseniz SUC DEGIL... Bir mahkeme SUC demis olsa bile üst mahkemeden kesinlesmis bir karar yok. Zaten böyle bir seyin takibi özel izin olmadigi sürece imkansiz. Kimse sizin nerede ne izlediginizi yasal olarak (Polis, savcu vs) degilse takip edemez.
Indirmediginiz veya bir uygulama üzerinden izlemediginiz sürece " Filesharing " yapmamis olursunuz.

Dizimag, fullhdizle vs buralar üzerinden izleyebilirsiniz. Bir sorunla da karsilasmassiniz.
Google"da ..... film izle diye arattiginizda en altta bir not yayinliyor "bilmem ne mahkemesi karariyla 4 arama ögesi listeden cikartilmistir" diye...

Netflix, Maxdome ve Amazonprime var bizde de güncel degil cogu. Özellikle de diziler icin streaming vazgecilmez bir alternatif :)
merhaba, buraya gelirken böyle bi şeyden haberim olmadığı için 1-2 kitap indirmesi yaptım (dil kitapları) 1 ay geçti gelişimden beri herhangi bir ses seda yok kitap indirmeleri de bu cezalara dahil midir?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Ağu 10, 2022 10:50 pm

Kitaplarda takip oluyor mu bilmiyorum ama mektup gelirse bu sorunun cevabini alirsin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Min.ozer
İletişim:

Mesaj gönderen Min.ozer » Prş Ağu 11, 2022 10:32 am

mapworld yazdı: Çrş Ağu 10, 2022 9:53 pm merhaba, buraya gelirken böyle bi şeyden haberim olmadığı için 1-2 kitap indirmesi yaptım (dil kitapları) 1 ay geçti gelişimden beri herhangi bir ses seda yok kitap indirmeleri de bu cezalara dahil midir?
Sci-hub gibi makale indirime siteleri de dahil mi?

pulshatks

Mesaj gönderen pulshatks » Cmt Ağu 19, 2023 5:53 pm

merhaba
az önce hdmovie gibi siteden türkçe altyazılı bir film izledim ve yasak olduğunu bilmiyordum.

başıma bir şey gelir mi

itsemin53

Mesaj gönderen itsemin53 » Cmt Ağu 19, 2023 7:43 pm

pulshatks yazdı: Cmt Ağu 19, 2023 5:53 pm merhaba
az önce hdmovie gibi siteden türkçe altyazılı bir film izledim ve yasak olduğunu bilmiyordum.

başıma bir şey gelir mi
geçmiş olsun, gelir.

igokochi

Mesaj gönderen igokochi » Pzr Ağu 20, 2023 12:39 am

başıma bir şey gelir mi
stream etmekte sorun yok, https uzeri.

painhatesad

Mesaj gönderen painhatesad » Pzr Ağu 20, 2023 1:26 pm

başıma bir şey gelir mi
muebbet verebilirler