Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturumumu uzatmayi unuttum (Korkuyorum)

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Kardinal

Mesaj gönderen Kardinal » Pzr Ağu 28, 2016 11:13 pm

Arkadaslar oturum uzatma randevuma sinav stresimden dolayi gidemedim ve korkudan dolayi hala gidemiyorum bir ay oldu oturumum biteli. Nasil bir gerekceyle gitmeliyim yabancilar subesine su anda psikolojik acidan cokmus durumdayim tavsiyeleriniz var mi beni neler bekliyor yabancilar subesine gittigimda bana ne yaparlar ulkeden atma durumu olabilir mi? :o

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Ağu 28, 2016 11:26 pm

Ayni sebepten ben de 6 hafta sonra gitmistim unutup:) Olur oyle seyler anlayis gosterirler. Guler yuzlu boyle cekinerek soyle=). Olmaz derlerse ben size mail attim telefon actim cikan olmadi dersin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kardinal

Mesaj gönderen Kardinal » Pzr Ağu 28, 2016 11:39 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Ayni sebepten ben de 6 hafta sonra gitmistim unutup:) Olur oyle seyler anlayis gosterirler. Guler yuzlu boyle cekinerek soyle=). Olmaz derlerse ben size mail attim telefon actim cikan olmadi dersin.[/quote]

Cok tesekkurler. Korkudan dolayi 2 haftadir evden cikmiyordum dogru duzgun. Stresten kafamda kepek olusmaya baslamisti. Cok iyi gecen bir donemden sonra bu duruma dusmek insani uzuyor. Tesekkurler tekrardan. :ap

atalayx6

Mesaj gönderen atalayx6 » Pzt Ağu 29, 2016 9:29 pm

8 hafta unuttum kadin bana 8 hafta once ogrendigin Almanca kelimeleri hatirliyon mu diye espri patlatti😂

Korkma ve direk git. Biraz tiyatro yap randevunuz gectiginde hay aksi nasil da unuttum falan gibisinden panik rolleri takil 😂

Cok rahat olursan uyuzluk yapabilir:)
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..