Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

calisma problemi?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
rastbin

calisma problemi?

Mesaj gönderen rastbin » Çrş Ağu 05, 2009 11:30 pm

Bu muthis isleri gorunce iiki gelmisim Almanya\'ya diyorum nitekim Turkiye\'de de baya itibarli isler; pompaci veyahut o meshur guzide meslek "cutting turner":) allahtan geyik muhabbeti yetilerimi koruyor ve forumun her yerine bulasiyorum bakalim ne kadar dayanacagim...:) bugun buldum bugun yerim hak kerimdir yarina desem gavur ilinde acep ne bulunur bak simdi bi de o var ... bi de su sorulara bayiliyorum eczacilik nasil orada hapta para var mi, pompacilik kac orodan gidiyo ben gelsem bi ortodontislik patlatsam aylik kac patlatirim :) sakin super isler demeyin vallahi dagitiriz almanyayi biz cilgin turkler :D

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

calisma problemi?

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Ağu 05, 2009 11:36 pm

Hayaller zaten insani yasatan.O sekilde aramaya baslar ama bir sekilde bir yerde is bulur..BEnce azim onemli gayet guzel..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

calisma problemi?

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ağu 05, 2009 11:46 pm

[quote]rastbin tarafindan yazilan metin:
Bu muthis isleri gorunce iiki gelmisim Almanya\'ya diyorum nitekim Turkiye\'de de baya itibarli isler; pompaci veyahut o meshur guzide meslek "cutting turner":) allahtan geyik muhabbeti yetilerimi koruyor ve forumun her yerine bulasiyorum bakalim ne kadar dayanacagim...:) bugun buldum bugun yerim hak kerimdir yarina desem gavur ilinde acep ne bulunur bak simdi bi de o var ... bi de su sorulara bayiliyorum eczacilik nasil orada hapta para var mi, pompacilik kac orodan gidiyo ben gelsem bi ortodontislik patlatsam aylik kac patlatirim :) sakin super isler demeyin vallahi dagitiriz almanyayi biz cilgin turkler :D[/quote]

yas ortalamasinin 20 civari oldugu su sitede devremin yaptigi bu ziyade yorumlara katilmamak ne care ki !

pompaciligin neye gore pompalandigina bakmadan, insanin gozunun yasina bakmadan bu gavur ellerde ne olacagimizi sasirmis bulunmaktayiz.. en azindan kendimden paha biciyim, bir gun cift yarik deneyiyle ugrasirken ertesi gun calistigim barda isi tek yarikta yapmak aslinda fiziki bilgime pek bisey katmamis olsa da , yasam dostum yasam.. hayati boyle ogrenecez diye kendimizi avuttuk gittik iste..

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

calisma problemi?

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Ağu 05, 2009 11:51 pm

Abicim bu isler boyle,arastirin unlu kisiler oyuncu,doktor,muhendis gencliginde ne isler yapmis ben okudum bir 30-40 ornek sassssirdimmm B)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

calisma problemi?

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Ağu 05, 2009 11:52 pm

Agzim acik kaldiiiii boyle : DDDDDD

rastbin

calisma problemi?

Mesaj gönderen rastbin » Prş Ağu 06, 2009 12:07 am

:) tabiki ya daha neler gorecegini bilmeyenlere soylemek lazim ki sinirin disinda hicbirsey kendi sinirinizin icindekinden daha kolay degil. (Phsyiker ustad gibi fizik kurallarini hayat kurallari dahilinde gerektirdiginde gormezden gelmeyi bileceksin.

Not: Ilk cumlede -ki baglacindan sonra gelen "sinir" kelimeleri burada hususi olarak kullanilmistir; kafadaki sinirlar, ulke sinirlari vb. gib hepsi icin gecerlidir ve muthis kompozisyonel yaziya inanilmaz anlam derinligi katmistir. Bilgilerinize ...

gunay91

calisma problemi?

Mesaj gönderen gunay91 » Prş Ağu 06, 2009 11:24 am

sen neymissin be rastbin