Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Polisde hakkinizda dosya acilmasi

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
lovehurts

Mesaj gönderen lovehurts » Cum Eyl 26, 2014 8:01 pm

Sitede arattim ama bulamadim sanirim kimsenin basina gelmemis. Hakkimda yaptigim bi seyden oturu dosya acildi. 3 ay sonra vize uzatmam var, bu durum vizenin uzatilmasina engel olur mu? Uzak bir akrabamiz garantor olacakti bana, bu durumda garantorluk belgesi alirken uzerimdeki dosyayi gorur mu? Bilgisi olan var mi konu hakkinda?

lovehurts

Mesaj gönderen lovehurts » Prş Eki 02, 2014 11:17 pm

Garantor olacak kisinin bu konuda bilgilendirilip bilgilendirilmeyecegini biliyor musunuz? Garantor olacaginiz kisi hakkinda suanda boyle bir islem bulunmaktadir diye bilgi verirler mi garantor olacak kisiye?

Blgisi olan yorum yapsin lutfen :o

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 03, 2014 3:18 am

herhangi bir etkisi olmaz ve garantorunun de haberi olmaz, endise etmen gereken bir durum yok.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

_Tayfun_

Mesaj gönderen _Tayfun_ » Cum Eki 03, 2014 6:31 pm

Bencede garantore bilgi vermezler. Turkiye\'de bile artik bu tur konular hakkinda kendin disindan kimseye bilgi vermiyorlar.

Benim kardesim gozaltina alinmisti, gidip almam gerekti polislere defalarca sormama ragmen sebebi soylenmedi. Kardesiniz de olsa bu konu hakkinda sizi bilgilendiremeyiz deyip durdular :)

Gozaltina alinma sebebi de akbil dolum gisesindeki memur ile tartismasiymis hahaha :)

hasukdeutch

Mesaj gönderen hasukdeutch » Cum Eki 03, 2014 7:56 pm

Akbil olayi iyiyms gercekten:) bencede soylemezler , benimde basimdan boyle bir olay gecmisti, almanyada sirtimda canta dil kursuma gec kaldigim icin kosuyordum carsida son bir baktim ki polisler siyahlarin evi basmislar ama polisler tam silahli uzun namlulu silahlar falan , benim de dikkatimi cekmisti bir bakiverdim o tarafa dogru sonra aniden kadin polis bana seslendi ve durdurmustu.kabaca cantami alip icine bakip pasport istemislerdi ama pasaport yanimda olmadigi icin baya ugrastirip tutuklamak istemislerdi amca mi falan aramislar sonradan neyseki bir polis amcamin musterisi ciktida hallettik , az daha uyusturucudan iceri atacklardi siyahlarla beraber:) bir de bu olayda sakalli olmaminda etkisi olmustur taminimce adamlar siyah sac siyah goz kirli sakalli gorunce tutuklamak istiyorlar direk :)

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Eki 04, 2014 4:18 pm

[quote][quote]hasukdeutch tarafindan yazilan metin:

Akbil olayi iyiyms gercekten:) bencede soylemezler , benimde basimdan boyle bir olay gecmisti, almanyada sirtimda canta dil kursuma gec kaldigim icin kosuyordum carsida son bir baktim ki polisler siyahlarin evi basmislar ama polisler tam silahli uzun namlulu silahlar falan , benim de dikkatimi cekmisti bir bakiverdim o tarafa dogru sonra aniden kadin polis bana seslendi ve durdurmustu.kabaca cantami alip icine bakip pasport istemislerdi ama pasaport yanimda olmadigi icin baya ugrastirip tutuklamak istemislerdi amca mi falan aramislar sonradan neyseki bir polis amcamin musterisi ciktida hallettik , az daha uyusturucudan iceri atacklardi siyahlarla beraber:) bir de bu olayda sakalli olmaminda etkisi olmustur taminimce adamlar siyah sac siyah goz kirli sakalli gorunce tutuklamak istiyorlar direk :)[/quote][/quote]

Sac sakal rengi olayinda haklisin.Duisburg\'da 4 Dortmund\'da 3 kez Polis tarafindan cevrildim. :D Uyusturucu bicak vb. tarzi sorular ust aramasi da cabasi.Neyseki son gulen hep ben oluyorum :)