Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

bloke hesap yenileme sorunu

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
nfuat95

Mesaj gönderen nfuat95 » Pzr Eyl 14, 2014 7:42 pm

meraba arkadaslar,
forumu aradim ama benzer konu goremedim, ben gecen kasim ayinda bloke hesabimi aktive ettim simdi 2 aydir turkiyedeydim dondugumde de uniye kayit yaptiracagim cok yakinda da vizem bitiyor,bu yuzden babam habersiz bloke hesaba bir miktar para yollamis 8000 e tamamlasin diye ama 5 gundur banka hesabima para gelmis gozukmuyor acaba para tamamen bittiginde mi yollaniyordu bu para benzer deneyimleri ve bilgileri olan arkadaslar benimle paylasirsaniz cok sevinirim.

timurman

Mesaj gönderen timurman » Pzr Eyl 14, 2014 9:00 pm

ben de gecen sene almanya\'ya dil kursu icin gitmistim ekimde dondum. hesabi acik biraktim donerken cunku master icin tekrar gitmeyi dusunuyodum. ama ben icinde para birakmamistim. master icin tekrar vizeye basvurunca banka hesabi tekrar gerekiyor malum. parayi yolladim direk 2-3 gunde gecmisti ama o parayi nasil yolladiginla alakali galiba. hesapta para olup olmamasiyla ilgisi yoktur diye dusunuyorum. ama hesabi tekrar bloke hesaba cevirmek istiyosan tekrar bir form yollaman lazim bankaya. banka bana oyle demisti

nfuat95

Mesaj gönderen nfuat95 » Pzr Eyl 14, 2014 9:24 pm

cevap icin tesekkurler, evet bende uniye baslayacagim icin hesabi acik biraktim ama biraz parada vardi onu tamamlamak icin havaleyle yollandi bize paranin hesaba ulastigina dair mail gelsede deutsche banktan bir haber yok, internetten kontrol ettigimde gozukmuyor, bende haliyle kaybolmus olmasindan korktum.

timurman

Mesaj gönderen timurman » Pzr Eyl 14, 2014 11:26 pm

eger hesap numarani filan dogru yazdiysan paranin kaybolcagini dusunmuyorum. ama paran hesaba gecse dahi deutschebanktan haber gelmiyor onu soyleyim. ben internet bankaciligindan takip etmistim. pazartesiyi bekle buyuk ihtimal gecer para olmadi bankayi aramani oneririm.