Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hamburg\'da Abo yada Monats karte ??

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Sal Eyl 23, 2014 9:45 pm

Arkadaslar 2 gundur basladim kursa. Hergun Tageskarte aliyorum cok para gidiyor Monats yada Abo nasil alabilirim?? bu arada suanda sadece dilkursuma gidiyorum ogrenci adayi olarak basvurdum vizeye ve pasaportta da Sprachkurs anschl Studium yaziyo ogrenci kart alabilir miyim ne kadar Abo yada monats karte ??

helennpeanuts

Mesaj gönderen helennpeanuts » Sal Eyl 23, 2014 9:55 pm

Bazi buyuk tren istasyonlarinda (mesela HBF ya da sehir merkezi) HVV\'nin ofisleri vardir. Oraya gidip Monatskarte almak istedigini soyleyebilirsin. Kesinlikle daha ucuz olur, mutlaka al!

Ogrenci karti alabilecegini sanmiyorum ama, pasaportun pek ilgilendirmiyor onlari. Dil kursu da "Studium" olarak gorulmedigi icin sana iyacagini sanmam. Universiteye kaydoldugunda zaten buyuk ihtimal universiteye verdigin paranin icinde somestrlik kart da olur (100% emin degilim ama genelde boyle universitelerde.).
Lutfen ozel mesaj atmayin.

Bitte keine PNs.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Eyl 24, 2014 1:30 pm

dil kursunla oturdugun yer cok uzak degilse 30 euro civari belli saatler kullanamadigin bilet var , ama tabi cok gezen adamim rahat ediyim dersen Großbereich 100 euro civari, dil kursu kayit belgenle hvv nun merkezinde bir islem yapiyorsun sanirim 90 euroya dusuyor.