Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

oparetor ve cep tel

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ykpbyrm

oparetor ve cep tel

Mesaj gönderen ykpbyrm » Cmt Ağu 31, 2013 10:56 pm

merhaba arkadaslar 20 gun icinde almanyada olucam Allahin izniyle. simdiden arastirim dedim sorum istegim su almanyada yeni bi telefon hatti alicam ama sinirsiz internet kullanmak istiyorum telde, sadece sinirsiz internet olsun hatta. bide hatla beraber telde almayi dusnuyorum s3mini iphone4 gibi orta ayarda. ilk gittigimde bole bi sozlesmeli alabilicegim bisey varmidir ? yoksa teli burda ayarlayip ole gidim varsada bana bi link falan atarsaniz yada bahsederseniz biraz cok sevinirim. simdiden tesekkurler

Borumu

oparetor ve cep tel

Mesaj gönderen Borumu » Pzr Eyl 01, 2013 1:10 am

Sozlesmeli alamazsin ausweisi almadan almanida tavsiye etmem pahaliya gelir sana tavsiyem aldimobile alman 15€ 5gb sinirsiz int. paketini kullaniyorum daha ucuz olsun dersen 7.99€ 300dk her yone 300mb sinirsiz int. Aldililerle sinirsiz konusma bu pakette isini gorur

irhemt

oparetor ve cep tel

Mesaj gönderen irhemt » Pzr Eyl 01, 2013 1:32 am

turkcell europe var. 15 € ya 500 mb flat internet 300 dakika da tum almanya hatlarini tum alman sabit hatlarini ve turkiyedeki turkcellileri arayabiliyorsun. Eger turkiyeyi arada ararim diyorsan en iyisi turkcell. Bir de dakikalarini turkiyeye gittiginde de kullaniyorsun ki bu tatiller icin cok iyi bir sey. Ha unutmadan bu ayrica konturlu hatta olan birsey. vertrag filan yok her ay istersen yeniliyorsun istersen arada bir yapip arada bir yapmazsin sana kalmis birsey. Isin ozeti turkcell europeyi siddetle tavsiye ederim. telefonu da sozlesmeli almamaya calis . Eger tanidigin varsa mediamarkta 33 aya kadar 0 faiz var ben oyle s4 aldim. 20 gun sonra ayni kampanya devam eder mi bilmiyorum ama mediamarkt da olmazsa saturnde olur illa olur birinde

Edit: Sakin telefonnu turkiyeden alma. Ornek olarak s4 turkiyede 2000 tl iken burda 499 €.

ykpbyrm

oparetor ve cep tel

Mesaj gönderen ykpbyrm » Pzt Eyl 02, 2013 12:47 am

[quote]Borumu tarafindan yazilan metin:

Sozlesmeli alamazsin ausweisi almadan almanida tavsiye etmem pahaliya gelir sana tavsiyem aldimobile alman 15€ 5gb sinirsiz int. paketini kullaniyorum daha ucuz olsun dersen 7.99€ 300dk her yone 300mb sinirsiz int. Aldililerle sinirsiz konusma bu pakette isini gorur[/quote]

5gb sinirsiz 300 mb sinrsiz demissinde nasil oluyo anlamadim 300 mb dan sonra hizmi dusuyo internet sinrsiz ama 300 mb i asinca hiz dusuyo 5 gb dada ole dogrumu anladim ??? 300 dk her yone turkiye icinde kullaniliyomu ??

Jamir

oparetor ve cep tel

Mesaj gönderen Jamir » Pzt Eyl 02, 2013 2:41 am

evet 5 gb kotani astiktan sonra internet hizin dusuyor . Almanyada sinirsiz internet yok zaten cep telefonu icin yani kotali hepsi .
gdld

FarukDemir

oparetor ve cep tel

Mesaj gönderen FarukDemir » Cmt Eyl 07, 2013 2:21 pm

Aldi icin 300 mb pakette, 300 MB 7,2Mb\'ye kadar kullaniyorsun,sonra 64kb\'ye dusuyor hizin, kullanmaya devam ediyorsun..Almanya\'da hep boyle..
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

ykpbyrm

oparetor ve cep tel

Mesaj gönderen ykpbyrm » Cmt Eyl 07, 2013 7:32 pm

evet ogrendigim kadariyla burdada 7,2 mb hizla kullaniyorum internetimi orda kota die bisey olmadigini ogrendim solenen kotayi gecince hiz dusuyomus ve 64 kb da cok dusuk bisey galiba ya ama waylis bulma sansimizda cokmus turkcell europe yi tercih edicem sanirim 15 euro ya 300 dk 500mb ineternet mantikli geldi