Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Iyi almanca bilen arkadaslar icin is imkani

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Msc

Mesaj gönderen Msc » Çrş Nis 15, 2009 4:01 pm

Oncelikle merhaba.
Is:
Online bi server uzerinden isvicre aranip krankenkasse lerle ilgili anket yapmak.
almancasi iyi olan arkadaslar icin part time calisabilecekleri bir is imkanidir . arama yapabilmek icin veya uye olabilmek icin herhangi bir ucret vermenize gerek yok .sadece arama yapabileceginiz bilgisayariniz ve internet baglantiniz olmasi yeterlidir.
su an ben calisiyorum ve almancasi ii olan biri icin zor bir is degil .ama ozellikle ii derecede almanca bilmeniz onemlidir.ilgilenenler om yoluyla veya burda iletisime gecebilirler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Nis 15, 2009 6:27 pm

bu internet uzeridnen para kazanma olayi bana nedense pek guven vermedi hic bi zaman,

Msc

Mesaj gönderen Msc » Çrş Nis 15, 2009 6:33 pm

evet ama bu reklam okudukca su kadar kazan turunden bir is degil . yaptigiz anket sonucunda anket yaptiginiz kisinin police fotokopisini aliyorlar . ve sizde bunun karsiliginda ucret aliyosunuz

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Nis 15, 2009 6:35 pm

benzer bi isi gecen sene yapmistim.. ustelik alman devletine bagli bi anket sirketinde.. link yollarsan bi bakalim burda.

Msc

Mesaj gönderen Msc » Çrş Nis 15, 2009 6:42 pm