Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Cep telefonu iadesi?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
sharkdiver1992

Cep telefonu iadesi?

Mesaj gönderen sharkdiver1992 » Pzt Oca 21, 2013 12:50 pm

Arkadaslar merhaba,

bugun hastaneden ciktim. Simdi internette gezinirken; o2 bayisinden yaklasik 20 gun once 280 euroya aldigim (kontratli tarifli falan degil,pesin verip aldim) Samsung Galaxy Ace 2\'nin Media Markt\'ta 200 Euroya satildigini farkettim.

Tabi ki %90 ihtimalle boyle bir ihtimal yok ama ne tur durumlarda,eger mumkunse kac gun icerisinde telefon iadesi mumkun? En azindan diger arkadaslar da bu konuda bilgilenmis olurlar.

Lafi acilmisken ; laptop icin Notebooksbilliger.de sitesine diger elektronik urunler icin Media Markt\'a bakmanizi oneririm.

FarukDemir

Cep telefonu iadesi?

Mesaj gönderen FarukDemir » Pzt Oca 21, 2013 7:44 pm

Biraz baktim da google amca diyor ki online siparislerde, satin alirken urunu gormediginiz icin 14 gun icinde iade hakki var. Ama bir magazadan aldiginizda boyle bir hakkiniz yok. Olacagini da sanmiyorum, kullanilmis cunku.
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Cep telefonu iadesi?

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Oca 22, 2013 12:55 am

Bence genede git sor , hediye almistim kiz arkadasima ve ayrildik geri verdi de :)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari