Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da Torrent

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
haycanozcan

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen haycanozcan » Cum Kas 09, 2012 5:40 pm

Evet arkadaslar tahmin ettiginiz gibi Almanya\'da torrentin yasalligini sormak istiyorum aranizda Almanya\'da yasayip torrent kulanan var mi?
Turkiye\'de uzun sure torrent kullandim ve sorun cikmadi. 3 haftadir Almanya\'dayim burada internet ile ilgili kurallarin daha sert oldugunu duymustum. 3 haftadir hic indirmedim indiremedim sirf torrent yuzunden basim belaya girsin istemedim. Sizin bu konuyla ilgili tecrubeleriniz varsa paylasmaktan cekinmeyiniz tesekkurler.

spartakus

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen spartakus » Cum Kas 09, 2012 6:50 pm

Burdaki alman arkadaslarima soyledim. salla filan diyorlar, herkes indiriyor. o zaman herkesi tutuklamalilar diyor. kutuphanedeki wifi den bile millet indiriyormus.

haycanozcan

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen haycanozcan » Cum Kas 09, 2012 7:09 pm

kutuphaneden indirip cd\'ye aktarip evde kullanmakta fena fikir olmayabilir herhalde anlamazlar kimin indirdigi.

bu konuda tereddutlerim var hala birkac arkadas daha onaylarsa belki indirebilirim ama dedigim gibi torrent yuzunden daha oturum izni alamadan bir sorun ciksin hic istemem.

nguldali

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen nguldali » Cum Kas 09, 2012 11:09 pm

Ayni sorun bende de var. Bende indirmiyorum korkumdan ve biliyorum ki buyuk cezalari var ve kontrol de ediyolar ozellikle yeni filmleri ve sarkilari cok *** ediyolar. Bunu yapan filmin yapimcisi mesela warnerbros pictures buluyor senin indirdigini ve devlete sikayet ediyor ondan sana tavsiyem indirmemendir. Indirceksende eski filmleri yada amerikan dizilerini indirebilirisin cunku onlarin kontrol edilme ihtimali daha az.

spartakus

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen spartakus » Pzr Kas 11, 2012 2:21 am

Arkadaslar ben yazdim ama indirin diye degil. sadece durum boyle dedim. Ben de indirmiyorum. genelde stream ediyorum ve youtube\'dan muzik dinliyorum. bu arada bizim buarada herkesin bir kullanici adi ve sifresi var. sorun cikabilir yine indirenler alman vatandasi genelde ama yine de belli olmaz siz yine en iyisi biraz sakinin....

rockets07

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen rockets07 » Pzr Kas 11, 2012 10:58 pm

Korsan dunyanin her yerinde yasaktir.Ancak asil yasak olan kismi bunun uzerinden kar saglamak ve paylasmaktir.Bugun en basitinden yeni eski butun sarkilari youtube dan bulabilirsin. Converter programlariyla ses ve goruntuyu ayirip mp3 haline getirebilirsin.Gelelim torrent paylasimlarina , bu olay baska insanlarin bilgisayarlarina baglanip dosya paylasiminda bulunmaktir.Dosya paylasiminda bulunma (ders notlarindan tut oyunlara kadar ) ticari amacli olmadiktan sonra kesin bir suc kapsamina girmez.Ama tabi kopyalama olarak algilanmasi telif hakkidir.Fakat bu dev dunyada hukumetler her korsan dosya indireni iceri almaya veya ceza kesmeye kalksalar normal islerle ugrasamazlar.Sadece buyuk baliklarin pesindedirler.Ayda yilda indirdigin bisey icin seni takip etmezler.Ayrica artik sinemadan kalkmis ve cd veya dvd lerinin uretimi durmussa indirmende hicbir sakinca yok.Oyun sirketleri korsan oyun kullaniminin pek pesine dusmezler.Film ve muzikler icin ise eger sana kolayca ulasabileceklerse pesine duserler.Bunlar benim dusuncelerim Almanya da bulunmadim ama sahsen sanmiyorum ki kapina polis gelecek bir amerikan filmini indirmissin parasini ver bakalim diyecek.Hangi durumda bu olur indirdigin filmin avukatlari bu olayin pesine duserse olur ve genelde kucuk kullanicilarin pesine dusmezler.

izzy

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen izzy » Pzt Kas 12, 2012 3:43 pm

En azindan okuldan indirme, ip tespit etmekten daha kolay cunku martikelnummer ile giriyorsun okulda nete.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Kas 12, 2012 11:33 pm

Video veya muzik hic indirmedim herhangi bir siteden..Ama Alman arkadaslarimdan bazilari yapiyorlar , ancak buyuk cogunlugu ya online muzik dinliyor ya da satin aliyorlar albumleri...

Tavsiyes ise youtube\'dan indirmeniz.Asagida ki program cok pratik ,youtube\'da dinlediginiz muzikleri istediginiz formatta indirebiliyorsunuz ve program youtube videosunun altinda bir yama seklinde duruyor yani fazladan baska sayfa acmaniza gerek yok..

http://www.bestvideodownloader.com/

Diger bir secenek ise :

\'\' Free Youtube Download \'\'

Format donustucu olarak ise :

\'\' Free M4a to MP3 Converter \'\' programini kullanabilirsiniz.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

GK

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen GK » Sal Kas 13, 2012 1:28 am

Yurdun internet uniden geliyor bende catir catir indiriyorum suana kadar bi sorunla karsilasmadim yani.

chemiker

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen chemiker » Pzr Oca 06, 2013 6:27 pm

Ben de Almanyada bulundugum surece okulun internetinden gayette torrent indirdim cok da hizliydi hemde :) Sakincalarini bilmeme ragmen sorun olacagini dusunmedim...Bunun yanisira da orda yaklasik 10 yildir yasayan bir arkadas da bu sure boyunca indirmekten hic kacinmamis...Sanirim kotu olan sey bundan ticari olarak faydalanmak...Indirip izlemek bunun yaninda cok masum kaliyor kiyaslarsak :)

ARctica

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen ARctica » Sal Oca 08, 2013 5:19 pm

:D okuldan iyi oluyor 14 mb hizi goruyor

RWTH Aachen

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen RWTH Aachen » Pzr Tem 14, 2013 5:48 pm

Ev arkadasim (Alman) bana Torrent kullanma, 900 €\'ya yakin cezasi var, Tunus\'lu bir arkadasim odemek zorunda kaldi demisti, o yuzden uzak duruyorum. Fakat Staatsman\'in dedigi Youtube\'dan convert etme programlarini da kullanmakta tereddutteyim biraz, siz hic bununla ilgili bir ceza duydunuz mu? Acikcasi onu nasil anlayacaklar bilmiyorum, cunku videoyu mp3\'e donusturuyor, Torrent apayri birsey.

Bir de bazi programlarin crack, patch filan yaparak kullanmakda bir sakinca var midir acaba? Bugun bir tane korka korka indirdim hayirlisi bakalim :)

lordin

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen lordin » Pzr Tem 14, 2013 6:46 pm

ben de ceza verildigine dair soylentiler duydum. korkutma amaclidir bence, dunya ortak kultur mirasina gidiyor.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Tem 14, 2013 6:57 pm

benim kuzen yillardir youtube dan indiriyorum bisey olmuyor diyor.

Jamir

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen Jamir » Pzt Tem 15, 2013 9:11 pm

benim tavsiyem biseyler indirmeyin benimde cevremde bir kac kisi ceza odediler kendi interneti olanlarda sifrelerini verdikleri insnalara dikkat etsinler yada mac adresi korumasi felan yapsinlar sakata gelmeyin .
gdld

haydarpasa62

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen haydarpasa62 » Cum Tem 26, 2013 1:37 am

Yurtta kaliyorum internetim genelde 100mbit civarinda.Gecenlerde 250 mbit gormustum.Utorrent le dosya indiremiyordum seed oldugu halde daha sonra Tixati diye bir program buldum catir catir oyun ve film indiriyorum.

memo

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen memo » Cmt Tem 27, 2013 8:36 pm

Torrent kullanimi kisitlidir yani mp3 album ve daha dogursuu yapimci fimra Almanya da ise belli bir yazilim ile bulaniliyorsunuz. Basima geldi hemde static ip den yakaladilar.

6000 Euro ceza geldi o kismi karistirmayalimda simdi.

Torrentte asil cezayi indirmeden degil yaymakdan yersiniz cunku ayni anda hem download hem upload yaparak baska kisilerinde o dosyaya ulasmasini saglamaktan ceza alirsiniz. Uni den tavsiye etmem en iyi yapacaksiniz da illa baska birini wlan sifresini kirin ve ordan yararlanin. (Bunu yaprakten kendinizide o kisinin yerine koyun lutfen.)

planck

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen planck » Pzr Tem 28, 2013 10:02 pm

Walla ben de cok uzun bir sureden beridir Youtube den muzik indiriyorum. Simdiye kadar birsey olmadi. Birsey olmayacagi anlamina da gelmez tabii.

Bu iki adresten online konvertieren yapabilirsiniz.

youtube-mp3.org

filsh.net

oyuka98

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen oyuka98 » Çrş Eki 23, 2013 5:59 pm

merhaba arkadaslar
Google android app-dan music download Mp3 indirdim ve onla birkac music indirdim. Internetten hic birsey indirmicektim o an unutmusum birkac music indirmisim simdi fark ettim. Music download programlari ie music indirmek gene yasal disi mi oluyor? Simdi ceza kesilmisse cezasi ne zaman gelmesi gerekiyor. Indirdigimden beri 10gun oldu hala bir ses yok ama..

flaga

Almanya\'da Torrent

Mesaj gönderen flaga » Cmt Oca 24, 2015 2:20 am

Ya ben yanlis bir sey mi yaptim bilmiyorum ama ayni wifi agina bilgisayar baglaniyor. Telefonum baglaninca ise oturum acmaniz gerek diyor. Sonra ekrana fruitz 7873 mu ne o tarz bi almanca yazan ekran geliyor. Baglanamiyorum telefondan