Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ALMANYADA ALISVERIS

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ugurrr

ALMANYADA ALISVERIS

Mesaj gönderen ugurrr » Cmt Eyl 24, 2011 1:35 pm

MERHABA
arkadaslar alisveristen kastim giyim kusam.turkiyeye gore fiyatlar orada nasil daha mi pahali markalar baz alinirsa.yani sizce kislik kiyafetlerimi oardanmi almaliyim yoksa istanbuldan alsam dahami uygun olur
kiyafete cok para harcadigim icin soruyorum bu soruyu arada cok fark varsa buradan yapicm alisverisi
tesekkurler

FarukDemir

ALMANYADA ALISVERIS

Mesaj gönderen FarukDemir » Cmt Eyl 24, 2011 1:44 pm

Henuz gidip gormedim ama orada yasayan arkadaslarim hep buradan yapiyor alisverislerini, Almanya\'nin pahali oldugunu soyluyorlar..
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

mirage

ALMANYADA ALISVERIS

Mesaj gönderen mirage » Cmt Eyl 24, 2011 1:56 pm

akrabam montunu, kisligini alip gel demisti :D ama ayakkabi v.s ucuzdur cok pahali degil

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

ALMANYADA ALISVERIS

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Eyl 24, 2011 3:46 pm

kiyafet icin esprit lager lar var onlari tavsiye ederim. bir cok sehirde var, hem marka olarak esprit cok iyi ve almanya da en cok tutulan markalardan birisi. ayrica esprit lager larda ornegin gecen aylarda 100 euro luk montu 20 euro ya aldim:) iceri girdiginizde biraz izdiham gibi oluyor cok kalabalik ve insanlar hatta kabinler dolu oldugu icin duvar kenarlarinda giyiniyorlar vs ama kalite ve fiyat olarak oldukca uygun herkese tavsiye ederim.

pardon

ALMANYADA ALISVERIS

Mesaj gönderen pardon » Cmt Eyl 24, 2011 4:53 pm

bilindik markalardan alcaksan fiyat ayni. ben sormustum onu calisan birine ve turkiyede farkli olamaz etiket fiyati heryerde ayni demisti.

deniz57

ALMANYADA ALISVERIS

Mesaj gönderen deniz57 » Cmt Eyl 24, 2011 5:41 pm

pek bi fark yok almanyayla giyim konusunda daha ucuz hatta ordaki akrabaklarimin demesine gore :)