Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

AOK AT11 belgesinde sıkıntı çıkartıyor?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
wissendurst

AOK AT11 belgesinde sıkıntı çıkartıyor?

Mesaj gönderen wissendurst » Cum May 27, 2022 9:00 pm

Dün AOK'yı telefonla arayıp AT11 belgem olduğunu bunu versicherungsbescheinigung'e dönüştürmek istediğimi söyledim.Telefondaki kadın bana bu işlem için normal universiteye kayıtlı olup başlacak durumunda olmam gerektiğini söyledi.

Şuan siegen üniversitesinden şartlı kabulum vardı o sayede AT11 alabildim ama kayıt yaptırmadım ve farklı bir şehirde özel dil kursuna gidiyorum.
Telefondaki kadın dediğinde haklı mı? Çünkü bu forumu okuyup çıkardığım sonuç böyle bir şeye gerek olmadığıydı ve yanlış bir işlem yapmak istemiyorum.Bu konuda bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?

koloo

Re: AOK AT11 belgesinde sıkıntı çıkartıyor?

Mesaj gönderen koloo » Cmt May 28, 2022 2:53 am

wissendurst yazdı: Cum May 27, 2022 9:00 pm Dün AOK'yı telefonla arayıp AT11 belgem olduğunu bunu versicherungsbescheinigung'e dönüştürmek istediğimi söyledim.Telefondaki kadın bana bu işlem için normal universiteye kayıtlı olup başlacak durumunda olmam gerektiğini söyledi.

Şuan siegen üniversitesinden şartlı kabulum vardı o sayede AT11 alabildim ama kayıt yaptırmadım ve farklı bir şehirde özel dil kursuna gidiyorum.
Telefondaki kadın dediğinde haklı mı? Çünkü bu forumu okuyup çıkardığım sonuç böyle bir şeye gerek olmadığıydı ve yanlış bir işlem yapmak istemiyorum.Bu konuda bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?
Zaten okula kaydolmak icin o belgeye ihtiyacin var. Kadinin yanlisi var.

komando99

Mesaj gönderen komando99 » Pzt Haz 06, 2022 5:08 pm

Acaba nasıl iletişime geçtiniz?

wissendurst

Mesaj gönderen wissendurst » Pzt Haz 27, 2022 2:04 pm

komando99 yazdı: Pzt Haz 06, 2022 5:08 pm Acaba nasıl iletişime geçtiniz?
Çağrı merkezini arıyarak :D
Bu arada telefondaki kadın hatalı bilgi vermiş.AOK'da 20 dakikada işimi hallettim hiç bir problemde yaşamadım.