Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tanıdıkta konaklama

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Comolokko

Tanıdıkta konaklama

Mesaj gönderen Comolokko » Cmt Oca 15, 2022 7:35 pm

Arkadaşlar Almanya'da gideceğim şehirde bir tanıdığım var ama akrabam değiller. Onlarda kalacağım bir yazıya belgeye ihtiyacım var mı?

umutt_cobann

Re: Tanıdıkta konaklama

Mesaj gönderen umutt_cobann » Cmt Oca 15, 2022 7:46 pm

Comolokko yazdı: Cmt Oca 15, 2022 7:35 pm Arkadaşlar Almanya'da gideceğim şehirde bir tanıdığım var ama akrabam değiller. Onlarda kalacağım bir yazıya belgeye ihtiyacım var mı?
ben geçici süreliğine akrabamda kalıcam dedim , kurs başlayana kadar 1 hafta anca ederdi. benden akrabamın dilekçe yazmasını istediler daha sonra arayıp kira kontratını da istedi . sen en azından dilekçeli git .

Comolokko

Mesaj gönderen Comolokko » Cmt Oca 15, 2022 8:13 pm

umutt_cobann yazdı: Cmt Oca 15, 2022 7:46 pm ben geçici süreliğine akrabamda kalıcam dedim , kurs başlayana kadar 1 hafta anca ederdi. benden akrabamın dilekçe yazmasını istediler daha sonra arayıp kira kontratını da istedi . sen en azından dilekçeli git .
Teşekkürler, kendi kira kontratınızı istedi değil mi?

umutt_cobann

Mesaj gönderen umutt_cobann » Pzr Oca 16, 2022 2:34 pm

Comolokko yazdı: Cmt Oca 15, 2022 8:13 pm Teşekkürler, kendi kira kontratınızı istedi değil mi?
hayır kalcağın evin ev sahibinin , işte evde kaç kişi yaşıyor bunu öğrenmek için falan .ya bunlar biraz da memurun insiyatifine kalmış ,bir arkadaşımdan hiçbirşey istenmedi .