Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ALDI Talk Uygulaması ile hesaba konuşma ve internet paketi yüklemek

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
karlmarx

ALDI Talk Uygulaması ile hesaba konuşma ve internet paketi yüklemek

Mesaj gönderen karlmarx » Sal Eyl 21, 2021 9:54 am

Merhaba,

ALDI Talk ile bir paket yüklemek istedim ancak SEPA bilgileri için benden form doldurmamı istediler, IBAN bilgilerini doğrulamak için, bu bana uygun gelmedi, uzun ve uğraştırıcı görünüyor. ALDI Talk'tan paket satın almanın başka yolu var mıdır? ALDI, Medion Online hattım için nasıl paket yükleyebilirim? Öneriniz nedir?

aycos

Re: ALDI Talk Uygulaması ile hesaba konuşma ve internet paketi yüklemek

Mesaj gönderen aycos » Sal Eyl 21, 2021 11:26 am

Merhaba,

Herhangi bir Aldi'ye gidip kasa kenarında bulunan ALDI TALK kartlarından alabilirsin. Alışveriş fişinde bir kod yazacak, bu kodu uygulamaya girdiğinde hesabına para yüklenmiş oluyor. Daha sonra yine uygulamadan istediğin paketi seçebilirsin. Almanya'da banka hesabın yoksa SEPA tanımlaması yapılamıyor diye biliyorum. Hesabı açınca otomatik ödemeye bağlayabilirsin.

karlmarx

Mesaj gönderen karlmarx » Sal Eyl 21, 2021 11:43 am

aycos yazdı: Sal Eyl 21, 2021 11:26 am Merhaba,

Herhangi bir Aldi'ye gidip kasa kenarında bulunan ALDI TALK kartlarından alabilirsin. Alışveriş fişinde bir kod yazacak, bu kodu uygulamaya girdiğinde hesabına para yüklenmiş oluyor. Daha sonra yine uygulamadan istediğin paketi seçebilirsin. Almanya'da banka hesabın yoksa SEPA tanımlaması yapılamıyor diye biliyorum. Hesabı açınca otomatik ödemeye bağlayabilirsin.
Merhaba,

teşekkür ederim yanıtınız için. Almanya'da banka hesabım bulunuyor ancak ben otomatik ödemeye bağlamak istemedim. İstediğim yanıtı sizden aldım, tekrar teşekkür ederim.

ardaberk

Mesaj gönderen ardaberk » Sal Eyl 21, 2021 3:24 pm

Merhaba,

Ben ilk ay için kasada zaten ödeme yapmıştım. Önümüzdeki aylar için SEPA formunu imzalayıp mail attım. Henüz bir geri dönüş olmadı. İmzayı dijital olarak online pdf editordan ekledim bu arada o kadar da çok uğraştırmadı.

karlmarx

Mesaj gönderen karlmarx » Sal Eyl 21, 2021 4:13 pm

ardaberk yazdı: Sal Eyl 21, 2021 3:24 pm Merhaba,

Ben ilk ay için kasada zaten ödeme yapmıştım. Önümüzdeki aylar için SEPA formunu imzalayıp mail attım. Henüz bir geri dönüş olmadı. İmzayı dijital olarak online pdf editordan ekledim bu arada o kadar da çok uğraştırmadı.
Merhaba,

anlaşılan geri dönüş yapmaları epey uzun sürüyor. Şimdilik gidip marketten, kasadan satın alıp işimi görebilirim. SEPA için ne niyetim var ne de zamanım. Teşekkür ederim.