Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Münih Anmeldung

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
umudxx

Münih Anmeldung

Mesaj gönderen umudxx » Cum Haz 25, 2021 1:10 am

Merhaba arkadaşlar münih rathausdan anmeldung termin almam gerekiyor ama siteye(https://www.muenchen.de/rathaus/Stadtve ... elden.html) baktığım da bir türlü anmeldung icin online termin alamadım aksine ummeldung icin alınıyor.

Nasıl termin ayarlayabilirim? Yardım ederseniz cok sevinirim

Resim

böyle randeevu aldım anmeldung içiin doğru mu*

Kullanıcı avatarı
egehandr
İletişim:

Re: Münih Anmeldung

Mesaj gönderen egehandr » Cum Haz 25, 2021 4:36 pm

umudxx yazdı: Cum Haz 25, 2021 1:10 am Merhaba arkadaşlar münih rathausdan anmeldung termin almam gerekiyor ama siteye(https://www.muenchen.de/rathaus/Stadtve ... elden.html) baktığım da bir türlü anmeldung icin online termin alamadım aksine ummeldung icin alınıyor.

Nasıl termin ayarlayabilirim? Yardım ederseniz cok sevinirim

böyle randeevu aldım anmeldung içiin doğru mu*

Ben de aynı işlemi 1 saat önce yaptım. Randevumu aldım. Görünüşe göre siz de işleminizi gayet doğru yapmışsınız.

Orada An- oder -Ummeldung yazıyor. Yani hem Anmeldung, hem de Ummeldung için randevu almış durumdasınız. İkisinden birisi ile alakalı işlem yapma hakkınız var. Siz anmeldung için gidiyorsunuz, bunu da yapabilirsiniz demek oluyor yani. Randevu tamam gibi görünüyor şu an.

Bilginiz vardır diye bir soru sorabilir miyim? Anmeldung'a hangi belgeleri götürmemiz gerekiyor tamamen?
Technical University of Munich - Biomedical Engineering and Medical Physics M.Sc.
Izmir Kâtip Çelebi University - Biomedical Engineering B.Sc.