Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya'da Ehliyet Almak

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
yldrm7777

Almanya'da Ehliyet Almak

Mesaj gönderen yldrm7777 » Sal Nis 27, 2021 2:17 pm

Merhabalar
Bununla alakalı konu başlıklarını araştırdım ancak istediğim bilgileri bulamadım, gözden kaçırmış da olabilirim kusura bakmayın şimdiden. 2017 Eylül'den beri geçerli olan TR ehliyetim var ve bu ehliyetin sadece 6 ay Almanya'da geçerli olacağını biliyorum. İlk 6 aydan sonrası için de Almanya'da ehliyet almak istiyorum. Bunun için tekrar bir sürücü kursuna gitmem gerekiyor mu yoksa sınava girmem yeterli midir? Deneyimi ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

falke

Re: Almanya'da Ehliyet Almak

Mesaj gönderen falke » Sal Nis 27, 2021 3:37 pm

Merhaba, sorunun cevabı şu linkte mevcut. https://www.silayolundayiz.com/2020/01/ ... li-mi.html
yldrm7777 yazdı: Sal Nis 27, 2021 2:17 pm Merhabalar
Bununla alakalı konu başlıklarını araştırdım ancak istediğim bilgileri bulamadım, gözden kaçırmış da olabilirim kusura bakmayın şimdiden. 2017 Eylül'den beri geçerli olan TR ehliyetim var ve bu ehliyetin sadece 6 ay Almanya'da geçerli olacağını biliyorum. İlk 6 aydan sonrası için de Almanya'da ehliyet almak istiyorum. Bunun için tekrar bir sürücü kursuna gitmem gerekiyor mu yoksa sınava girmem yeterli midir? Deneyimi ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.