Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya da Pasaport Yeniletmek

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
umudxx

Almanya da Pasaport Yeniletmek

Mesaj gönderen umudxx » Prş Nis 15, 2021 1:07 pm

Merhaba arkadaşlar Frankfurt Türk Konsolosluğundan randevu aldım. Su an bende 1 yıllık pasaport var ve simdiden 10 yıllık pasaport almak istiyorum. Benim vize 1 yıllık pasaportuma basılı. Eğer bu pasaportum geçersiz olursa biliyorsunuz pasaportu deliyorlar, vize de geçersiz olur mu? Yeni pasaportumu aldıgımda eski pasaportumda ki vizemi kullanabilir miyim sıkıntı olur mu ? Teşşekürler

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: Almanya da Pasaport Yeniletmek

Mesaj gönderen Alarech » Prş Nis 15, 2021 11:10 pm

umudxx yazdı: Prş Nis 15, 2021 1:07 pm Merhaba arkadaşlar Frankfurt Türk Konsolosluğundan randevu aldım. Su an bende 1 yıllık pasaport var ve simdiden 10 yıllık pasaport almak istiyorum. Benim vize 1 yıllık pasaportuma basılı. Eğer bu pasaportum geçersiz olursa biliyorsunuz pasaportu deliyorlar, vize de geçersiz olur mu? Yeni pasaportumu aldıgımda eski pasaportumda ki vizemi kullanabilir miyim sıkıntı olur mu ? Teşşekürler
Yenileteceğin zaman eski pasaportta sadece vize olmayan taraflara iptal kaşesinin vurulmasını iste.Böyle olunca eski pasaporttaki vizeyi kullanabiliyorsun.