Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Studierendenwerk ücreti

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
berkechk

Studierendenwerk ücreti

Mesaj gönderen berkechk » Sal Nis 13, 2021 10:51 am

Merhaba ben studierendenwerk yurduna başvurmuştum.Bana hangi odayı istediğimi seçip rezerve etmem için ücret istenmiş.Daha sonra bu ödediğim para hesabıma depozito olarak geçecekmiş.Bilgisi olan var mı acaba?

Rigwald

Re: Studierendenwerk ücreti

Mesaj gönderen Rigwald » Sal Nis 13, 2021 11:26 am

berkechk yazdı: Sal Nis 13, 2021 10:51 am Merhaba ben studierendenwerk yurduna başvurmuştum.Bana hangi odayı istediğimi seçip rezerve etmem için ücret istenmiş.Daha sonra bu ödediğim para hesabıma depozito olarak geçecekmiş.Bilgisi olan var mı acaba?
Sana söylenilen ücretin ismi Kaution olarak adlandırılmışsa evet o para depozitodur bizdeki adıyla. Evden çıkarken sana geri ödenir, genelde 2 kira miktarı olur..

berkechk

Re: Studierendenwerk ücreti

Mesaj gönderen berkechk » Sal Nis 13, 2021 1:09 pm

Rigwald yazdı: Sal Nis 13, 2021 11:26 am Sana söylenilen ücretin ismi Kaution olarak adlandırılmışsa evet o para depozitodur bizdeki adıyla. Evden çıkarken sana geri ödenir, genelde 2 kira miktarı olur..
Teşekkür ederim