Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ALMANCA DERSI VERMEK ve ÇALIŞMA İZNİ

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
awreyds

ALMANCA DERSI VERMEK ve ÇALIŞMA İZNİ

Mesaj gönderen awreyds » Prş Ara 31, 2020 3:48 am

Merhaba arkadaşlar, ben almanyada sprachkurs oturumuna sahip bir öğrenciyim. Dil kursumu bitti ve üniversite başvurularını bekliyorum. Bu bekleme sürecinde de özellikle koronadan dolayı evde dururken online olarak almanca dersi vermek istiyorum. TestDaF sertifikam var ve derecem TDN-5545. TestDaF sınavının formatina gayet hakimim ve özellikle TestDaF formatina yönelik almanca özel dersi vermek istiyorum. Elimde birçok örnek ve kendimin de kullandigi yararlı kalıplar var ve özellikle format odaklı dersler vermek istiyorum. Bunun disinda a1den c1 seviyesine kadar da almanca dersi verebilirim. Çalışma iznimde ferientaglarda çalışabilir yazıyor. Şuan bir üniversite veya dil kursunda okumuyorum. Bu durumda ben online bir özel ders sitesi aracılığıyla (örnek: preply) almanca özel dersi verebilir miyim, bunun sprachkurs oturumuna ve çalışma iznine ters düşen bir yönü var mı?? Yoksa eger ilan vereceğim. Bu konuda bir bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi? Çok teşekkürler 😊

Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: ALMANCA DERSI VERMEK ve ÇALIŞMA İZNİ

Mesaj gönderen dabadee » Prş Ara 31, 2020 9:53 am

Mail ile ulaş sana bilgi vereceğim.
verdanefarul@gmail.com