Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Haftpflichtversicherung/Liability Insurance/Sorumluluk Sigortası

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
mt.mt

Haftpflichtversicherung/Liability Insurance/Sorumluluk Sigortası

Mesaj gönderen mt.mt » Pzt Eki 19, 2020 4:10 pm

Arkadaşlar merhaba, önericeğiniz ve daha önce hizmet aldığınız Haftpflichtversicherung/Liability Insurance/Sorumluluk Sigortası firmaları var mı acaba? Getsafe Coya gibi online hizmetler gördüm. İngilizce customer service olan mı bildiğiniz? Teşekkürler şimdiden.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Haftpflichtversicherung/Liability Insurance/Sorumluluk Sigortası

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eki 20, 2020 5:49 pm

Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

salihav

Mesaj gönderen salihav » Sal Eki 20, 2020 6:20 pm

Arkadaş sağlık sigortası değil, sorumluluk sigortası soruyor. Başkalarına istemeden verilen hasarı karşılayan sigortadan bahsediyor.

Ben geçen sene HDI'dan yaptırmıştım fakat fiyat pahalı gelmişti ve bir kaç eksik kloz vardı. Bu sene o yüzden sigorta firmalarına teklif için mail attım. Bekliyorum.
Nereden yaptırırsanız yaptırın, şartlara dikkat edin. Özellikle anahtar kaybolması durumunu karşılamalı, eğer aktif bisiklet kullanıyorsanız, üst limiti 10 milyon Euro olarak belirlemeye bakın derim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eki 20, 2020 6:23 pm

salihav yazdı: Sal Eki 20, 2020 6:20 pm Arkadaş sağlık sigortası değil, sorumluluk sigortası soruyor. Başkalarına istemeden verilen hasarı karşılayan sigortadan bahsediyor.

Ben geçen sene HDI'dan yaptırmıştım fakat fiyat pahalı gelmişti ve bir kaç eksik kloz vardı. Bu sene o yüzden sigorta firmalarına teklif için mail attım. Bekliyorum.
Nereden yaptırırsanız yaptırın, şartlara dikkat edin. Özellikle anahtar kaybolması durumunu karşılamalı, eğer aktif bisiklet kullanıyorsanız, üst limiti 10 milyon Euro olarak belirlemeye bakın derim.
Verdigim linkteki sigorta sirketinde o tür sigortalar da var.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

salihav

Mesaj gönderen salihav » Sal Eki 20, 2020 6:26 pm

Kusura bakmayın, Care Consept in sağlık sigortası ile o kadar çok sorun yaşadım ki, bir an aklımda sadece sağlık sigortası yapan bir firma olarak kalmış.

pulshatks

Mesaj gönderen pulshatks » Pzt Ağu 07, 2023 1:16 am

salihav yazdı: Sal Eki 20, 2020 6:26 pm Kusura bakmayın, Care Consept in sağlık sigortası ile o kadar çok sorun yaşadım ki, bir an aklımda sadece sağlık sigortası yapan bir firma olarak kalmış.
merhabalar,
studentwerk yurdunda kalıyorum ve bir sorumluluk sigortası yaptırmak istiyorum özellikle anahtarı kaybetmeye karşı ve ev eşyalarını korumayı içeren.Bu talebime göre önereceğiniz sigorta şirketi ve paketi var mı?

lumos

Mesaj gönderen lumos » Pzt Ağu 07, 2023 12:44 pm

Getsafe hem ucuz hem ingilizce müsteri servisi var. Mobil uygulamasi üzerinden halledilebiliyo her sey

pancar

Mesaj gönderen pancar » Pzt Ağu 07, 2023 1:03 pm

pulshatks yazdı: Pzt Ağu 07, 2023 1:16 am merhabalar,
studentwerk yurdunda kalıyorum ve bir sorumluluk sigortası yaptırmak istiyorum özellikle anahtarı kaybetmeye karşı ve ev eşyalarını korumayı içeren.Bu talebime göre önereceğiniz sigorta şirketi ve paketi var mı?
Fintibadan yaptırmıstım ben 55eur/year. Liability diye geçiyor sanırsam