Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Rundfunkbeitrag GEZ ödeme takip linki

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
mt.mt

Rundfunkbeitrag GEZ ödeme takip linki

Mesaj gönderen mt.mt » Sal Eyl 29, 2020 1:50 am

Arkadaşlar merhaba,
Rundfunkbeitrag GEZ ödemelerimizin ödenip ödenmediğini görmek (WGde kalıyorum kendim ödemiyorum) veya takip edebilmek için ne yapabilirim? Bir site var mı bunu sorgulamak için? Teşekkürler şimdiden.

can_karayel

Re: Rundfunkbeitrag GEZ ödeme takip linki

Mesaj gönderen can_karayel » Çrş Eyl 30, 2020 12:27 am

Ben de merak ediyorum. Bilen biri yazarsa sevinirim.

kdemir

Mesaj gönderen kdemir » Çrş Eyl 30, 2020 1:35 am

Rundfunkbeitrag ödeme takibini banka hesabından paranın çekilip çekilmediğine bakarsın, başka çaresi yok. Sitesi bu https://www.rundfunkbeitrag.de/ Taş devrinden geliyor bu kurum, internetten kayıt yaptırsanız bile postayla yanıt veriyorlar. Kontaktformular doldurmuştum 2 kez, bir tane yanıt gelmedi :D

salihav

Mesaj gönderen salihav » Çrş Eyl 30, 2020 12:03 pm

Meraklanmayın, ödenmezse eve gelen ödeme yapın diyen mektuplardan durumun ne olduğunu anlarsınız. GEZ asla parayı geride bırakmaz, her hafta bir mektup atar ödeme yapılana kadar.

mt.mt

Mesaj gönderen mt.mt » Cum Eki 16, 2020 1:48 am

bilgilendirmeniz için teşekkürler.
salihav yazdı: Çrş Eyl 30, 2020 12:03 pm Meraklanmayın, ödenmezse eve gelen ödeme yapın diyen mektuplardan durumun ne olduğunu anlarsınız. GEZ asla parayı geride bırakmaz, her hafta bir mektup atar ödeme yapılana kadar.