Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Taksitle Laptop

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
yusufjosef

Taksitle Laptop

Mesaj gönderen yusufjosef » Cmt Oca 11, 2020 3:03 am

Herkese iyi günler arkadaslar.Ben Almanya‘ya geleli 3 ay oldu ve bu nedenden dolayi magazalar bana herhangi bir alimimda taksit yapmiyor yani finanzierung bölümünden öyle söylendi bana.Bunun icin ne yapmam lazim?Yani kac ay yasamak gerekiyor Almanya‘da?Simdiden tesekkür ediyorum.

BirFacitas

Re: Taksitle Laptop

Mesaj gönderen BirFacitas » Cmt Oca 11, 2020 4:47 pm

Taktistlerde en onemli sey her ay senin 650 euro aldigini gosterebilmen, mesala bloke hesabini gosterebilirsin. Isin icine Schufa da giriyor ama heralde. Mantiken taksitlendirdigin surenin ay bazinda oturumunla da uyusmasi gerekir. Yani 8 aylik oturumun varken 12 aylik taksit yaptiramazsin.

Kac ay yasaman gerektigini bilmiyorum ama sen konustugunda oturum kartin mi vardi yoksa pasaportun uzerindeki vizeyi mi gosterdin ?
Sizi birer kivilcim olarak gonderiyorum,alevler olarak geri donmelisiniz!
Mustafa Kemal ATATURK

TRueS

Mesaj gönderen TRueS » Cmt Oca 11, 2020 7:33 pm

Internetten alabilirsin taksitle.
Otto, Lidl'in online servisi, Real vs..

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Oca 11, 2020 10:38 pm

Önemli ve genel olan ama su:
süresiz ya da en az bir- iki yillik oturumun olmasi ve tabi is sözlesmen. Bloke hesabini gösterip taksit yaptiran birini tanimadim henüz.
Kac yildir Almanya'da oldugun önemli degil.

Hic pasaport bile istemeyen alisveris sitesi;
Lidl sitesine bakmani tavsiye ederim. Ben iki ay önce 450 euroluk alisveris yaptim 3 taksitle, hicbir belge göstermeden sadece IBAN numaramla.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari