Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hamburgda Oturum Ve Calisma Izni

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
sahanyalap

Hamburgda Oturum Ve Calisma Izni

Mesaj gönderen sahanyalap » Pzr Eyl 08, 2019 11:17 am

Arkadaslar merhabalar ben 3 haftadir Hamburgdayim. 23 eyluldw unsta kursa basliyorum. Henuz oturum islemine baslayamadim. Anmeldung asamasindayim.

1-Hamburgda ozellikle bergedorf auslandebehordesinde daha once oturum alan biri var mi ? Ne kadar surelik bi oturum veriliyor ?

2-B1 de falan calisma izni aldigini soyleyen arkadaslar olmus. Hamburgda boyle bi izin alabilen var midir ? Konu hakkinda bilgisi olan biri varsa ve cevaplarsa sevinirim.

sahanyalap

Re: Hamburgda Oturum Ve Calisma Izni

Mesaj gönderen sahanyalap » Prş Mar 26, 2020 1:30 am

Kimse cevaplamamış kendim cevaplayayım bari benden sonra birine yardımı dokunur belki :)

1- Kursun tarihine göre verdi oturumu.Mesela kurs önümüzdeki sene temmuzda bitiyordu. Temmuza kadar verdi.

2- Şimdilik çalışma izni veremem dedi. Ama ikinci oturumu almaya geldiğinde verebiliriz gibisinden konuştu. Daha gitmedim ikinciye bakalım nolacak :)